P0

Miestas

Jūros šventės metu – „komisariatas ant ratų”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-29


Policija informuoja, kad Jūros šventės metu budės sustiprintos pareigūnų pajėgos, bus pasitelkti ir policijos rėmėjai, Karo policijos bei Lietuvos šaulių sąjungos nariai.

Policijos pareigūnai primena nepamiršti rūpintis savo bei aplinkinių saugumu – saugokite pinigines, telefonus ir kitus vertingus daiktus, nelaikyti jų lengvai pasiekiamose vietose, piniginėje nelaikykite užrašytų elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų, grynųjų patariama turėti tiek, kiek planuojama išleisti ir juos laikyti ne vienoje vietoje.

Suabejojusius savo galybėmis vairuoti, pareigūnai ragina pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu – tai padaryti bus galima prie Atgimimo aikštėje stovėsiančio policijos autobusiuko. Čia ir Kruizinių laivų terminale stovėsiančiame „komisariate ant ratų”, taip pat bus galima pranešti apie pažeidimus, parašyti pareiškimus, atnešti rastus daiktus.

Pareigūnai kviečiame aplankyti Atgimimo aikštėje šeštadienį ir sekmadienį stovėsiančią Klaipėdos apskrities policijos prevencinę palapinę – pabendrauti su pareigūnais, užduoti rūpimus klausimus, o gal tiesiog išbandyti jėgas bendruomenės pareigūnų parengtose viktorinose ir edukaciniuose užsiėmimuose – už teisingus atsakymus žadama atminimo dovanėlių.


  2022-07-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt