P0

Spyglys

„Klaipėdos nafta” dairosi į praeitį*

Spyglys
2022-07-31


Kai kuriems valstybės valdomos AB „Klaipėdos” nafta” veikėjams aiškiai perkaito galvos – reikia atostogų. Taip nusprendė Spyglys, pamatęs devynis šios bendrovės skelbimus oficialiame viešųjų pirkimų portale.

Iš pradžių Spyglį nustebimo tai, kad naftininkai iš UAB „Biliartas” nusipirko su renginiais susijusių paslaugų už 0,00 eurų. Dar labiau jis išsižiojo, pamatęs, kada tai įvyko. Ogi, 1970 metų sausio 1 dieną! Atgal į praeitį, taip sakant…

Na, ir galutinai Spyglys apstulbo, pamatęs, kad tas skelbimas buvo pakartotas net devynis kartus – kad visi jį geriau įsidėmėtų. Įsidėmėjom. Ir tai, kad sutartis buvo žodinė, įsidėmėjom.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt