P0

Aplinkosauga

Klaipėdoje – nemokama filmo peržiūra po atviru dangumi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-01


Startavusios nacionalinės kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“, kuria siekiama atsisakyti plastikinių butelių ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą, iniciatorė, didžiausia šalies vandentvarkos įmonė „Vilniaus vandenys“ kartu su bendrove „Klaipėdos vanduo“, kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius į nemokamą vaidybinio filmo „Viskas bus kitaip“ peržiūrą po atviru dangumi.

Vokietijoje žiūrovų prizu apdovanotas ir šiemet „Kino pavasaryje“ pristatytas vaidybinis filmas bus rodomas rugpjūčio 2 d., antardienį, 19 val. Teatro aikštėje Klaipėdoje.

Pasak kino festivalio „Kino pavasaris“ programos sudarytojos Dovilės Grigaliūnaitės, filmo „Viskas bus kitaip“ herojai gyvena ateityje – 2054-aisiais metais, tačiau pats filmas kalba apie mūsų laikus ir kas atsitiks ateityje su mūsų planeta ir jos biologine įvairove, jeigu mes nieko nekeisime. Filmo autoriai savo kūrinį vadina dokumentine pasaka. Tai yra vaidybinis filmas, turintis ir mokslinės fantastikos, ir animacijos, ir dokumentikos elementų.

„Kino pavasario“ programos sudarytoja įsitikinusi, kad šis filmas yra skirtas plačiai auditorijai, tad į jį rekomenduojame atvykti ir šeimoms su paaugliais vaikais ir po peržiūros visiems kartu pasikalbėti apie filmo idėjas, kas šiuo metu vyksta mūsų planetoje ir kaip kiekvienas galėtume prisidėti, kad sustabdytume tokį spartų bioįvairovės nykimą.

„Vilniaus vandenys“ nacionalinės kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis!“ metu kviečia mėgautis patiems ir su kitais dalintis tuo, ką turime geriausio – gerti vandenį iš čiaupo ir atsisakyti vandens plastikiniuose buteliuose.

Filmų po atviru dangumi metu visi žiūrovai vaišinami įvairiais ingredientais pagardintu vandeniu iš čiaupo. Lietuvoje iš čiaupo tekantis vanduo yra itin aukštos kokybės. Mūsų šalis yra viena iš nedaugelio Europoje, kurioje vanduo tiekiamas iš švarių požeminio vandens šaltinių. Pastarieji daug geriau apsaugoti nuo taršos nei atviri vandenys.


  2022-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt