P0

Sportas

„Neptūnas“ – už LFF „nuo raštinės iki eilinio darbuotojo”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-01


Klaipėdos „FC Neptūnas“ direktorius Tadas Vaitkus klubo socialinio tinklo paskyroje skelbia, jog Klaipėdos „Neptūnas” palaiko Lietuvos futbolo federaciją (LFF) ir jos vadovybę.

Šią savaitę [praėjusią] lietuviškas futbolas ir LFF sulaukė didelio mūsų šalies valdžios dėmesio, kas, žinoma, yra sveikintinas dalykas, kad valdžia domisi sporto, o šiuo atveju, futbolo gyvenimu mūsų šalyje.

Šiuo tekstu norime aiškiai pabrėžti savo nuomonę, kad kitų žmonių išreikštas nepasitikėjimas Lietuvos futbolo federacija ir jos darbu yra neturintis pagrindo.

Mūsų klubas reiškia pasitikėjimą esama valdžia, įskaitant jos prezidentą – klaipėdietį Tomą Danilevičių ir generalinį LFF sekretorių Edgarą Stankevičių ir visą jų komandą, nuo raštinės iki eilinio darbuotojo, dirbančio Lietuvos futbolo struktūroje.

Klaipėdos „Neptūnas“ kartu su Klaipėdos futbolo akademija „KFA“, kuri nuo įsikūrimo dienos jautė LFF palaikymą ir paramą, kuomet nuo akademijos pradėjo kurti vyrų klubą ir pradėjo futbolo piramidės formavimo procesą uostamiestyje. Nuoširdžiai tikime, kad ši susidariusi situacija nevirs kažkokiu blogu ženklu, o taps konstruktyviu darbu su visa futbolo bendruomene, skiriant visas maksimalias pastangas šviesiai Lietuvos futbolo ateičiai plėtoti. Atsižvelgiant į visų nuomones, dėkime pastangas į rytojaus lietuviškas pergales Lietuvoje ir už jos ribų. Dabar bendras kryptingas darbas svarbiau už bet kokius konfliktus ar politikavimus!” – rašo T. Vaitkus.


  2022-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt