P0

Miestas

Lėbartų kapinėse pagaliau suremontuos tualetą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-02


Tiesa, juo naudotis bus galima, geriausiu atveju, tik per kitų metų Vėlines. Nes Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė dar tik ieškanti projektuotojų kapitalinio remonto techniniam darbo projektui parengti, nors dokumentai šiam viešajam pirkimui buvo parengti dar 2021 metų pavasarį.

Portalo archyvo nuotr.

Lėbartų kapinės – didžiausios Klaipėdos regione. Jų lankytojai nuolat skundžiasi ten esančiu tualetu. Jo patalpos yra nešildomas, vėdinimo sistemos nėra, elektros instaliacija sena, apšvietimas – nepakankamas. 

Norima suprojektuoti tualeto vandentiekio pajungimą prie jau esamų nuotekų bei kanalizacijos tinklų. O taip pat ir patalpų šildymą. Viešasis tualetas bus projektuojamas trijų dalių su atskirais įėjimais. Jie turi būti įrengti taip, „kad žmogaus kūnas nesiliestų su santechnikos įrenginiais”.

Lėbartų kapinėse liko labai mažai vietos naujiems kapams. Savivaldybė jau keletą metų bergždžiai ieško vietos naujoms kapinėms įrengti Klaipėdos rajone. Pastaruoju metu apsistota ties sumanymu jas įrengti Glaudėnuose, uždaryto atliekų sąvartyno apsaugos zonoje.


  2022-08-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt