P0

Verslas

„Klaipėdos vanduo“ surengė vandens degustaciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-03


Rugpjūčio 2 d., antradienį, Klaipėdoje įsikūrusiame restorane „Monai“ vyko išskirtinė vandens degustacija. Ja siekta įtraukti verslą ir visuomenę į vykstančią nacionalinę kampaniją „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“. Akcijos metu kviečiama atsisakyti plastiko butelių ir rinktis aplinkai draugišką sprendimą – gerti ir mėgautis vandeniu iš čiaupo. 

Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ surengtoje vandens degustacijoje specialiai atrinktos degustatorių komandos nariais tapo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, tinklaraščio ir knygų „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir restorano „Monai“ vadovė Greta Gerviatauskaitė. Renginio metu degustatoriai siekė atspėti, kuris vanduo iš pateiktų yra Klaipėdos miesto vanduo iš čiaupo, ir tik vos keli renginio svečiai atspėjo teisingai.

Nuotr. Domo Rimeikos

Ar žinojote, kad siekiant pagaminti vieną plastiko buteliuką vandens reikia sunaudoti 2,5 litro vandens? O jį užpildžius vienu litru vandens iš viso sunaudojate 3,5 litro vandens. Šiemet didieji miestai, Klaipėda, Vilnius ir Kaunas, jungiasi į bendrą akciją „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis.“ ir kviečia maitinimo įstaigas ir gyventojus atsisakyti vandens iš buteliukų bei tokiu būdu kovoti su tonas siekiančias išmetamo plastiko skaičiais, ragina 120 metų sukaktį mininti bendrovė „Klaipėdos vanduo“.

Ji kviečia prisijungti prie akcijos Klaipėdos mieste ir rajone svetingumo sektoriuje veikiančias įmones ir savo klientus vaišinti nemokamu stalo vandeniu. Šioms įmonėms bendrovė žada kompensuoti po 1000 litrų vandens kiekvieną mėnesį nuo birželio iki rugsėjo mėnesio imtinai.


  2022-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt