P0

Fotoreportažai, Kultūra

Apdovanoti kūrybingiausi šventinės eisenos dalyviai

Lorina Kušnarenko „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2022-08-04


Ketvirtadienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje buvo apdovanoti gražiausi bei kūrybingiausi 63-osios jūros šventės „Banguok laisvai“ eisenos dalyviai. Apdovanojimus gavo 17 eisenoje dalyvavusių įmonių bei organizacijų, juos įteikė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Lorinos Kušnarenko nuotr.

Eisenoje dalyvavo daugiau nei 7000 dalyvių: jūrininkų, laivų įgulų, policijos, karinių jūrų pajėgų orkestrų, gelbėtojų bei uoste veikiančių įmonių atstovai.

„Man šventės eisena primena, lyg tai būtų šventės šaknys ar kamienas, bet ties tuo nenorėčiau sustoti, nes tai yra ir šakos, ir lapai. Ji tiesiog siūbuoja, ir aš niekaip negalėčiau įsivaizduoti jūros šventės be geros eisenos,“ –  kalbėjo Uosto direkcijos vadovas.

Kūrybingiausi bei gražiausi dalyviai tradiciškai buvo apdovanoti atminimo nuotraukomis.

Už sėkmingą debiutą ir reikšmingą indėlį į jūros šventės bangas apdovanota bendrovė „Sigmaris group“ , mėlynomis bangomis „nudažiusi“ jūros šventės eiseną – „Allianz“ ir už jaukų bangavimą miesto gatvėmis – „Limarko“.

Debiuto, kurio dėka Klaipėdos mieste „skraidė žuvys“, nominacija skirta Klaipėdos lėlių teatrui.

Už tuos, kurie yra tapę jūros šventės šeimos dalimi, apdovanotas neįgaliųjų centras „Lakštutė“.

Apdovanojimas už Klaipėdos saugumą ir transporto priemonių įvairovę skirtas Klaipėdos policijai. Taip pat nominacija už ištikimybę, draugystę, poetiškas mintis ir aukščiausiai iškeltą jūros šventės vėliavą skirta uostamiesčio ugniagesiams.

 Už papildytas jūros šventes gretas – „Boskalis Baltic“ ,o už ryškius, gausius bei energingai grįžusius į šventę – Klaipėdos baldai.

Už įkvėpimą ir grožį nominuota Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, o už stabilumą – „Aqua Service“.

Apdovanojimas už nuostabų vakarėlį skirtas Klaipėdos autobusų parkui,  o už spalvas ir atsinaujinančios energijos propagavimą – „Klaipėdos Smeltei“.

Nominuoti buvo ir išskirtinumo pabrėžėjai, už elegantišką skambesį ir ištikimybę Klaipėdai – Lietuvos karinių pajėgų orkestras bei „DFDS“ – už nuoseklią muzikinę tradicijos tąsą.

Už stulbinamai efektingą sveikinimą Klaipėdai su 770-uoju gimtadieniu pažymėta „Klaipėdos energija“ , o už bemieges naktis kepant jubiliejinį Klaipėdos jūros šventės tortą – Vakarų laivų gamykla.

Apdovanojimas buvo įteiktas ir pačiam Algiui Latakui už indelį į jūros šventės organizavimą.

Nominacijoms pasibaigus, svečiai turėjo galimybę pasivaišinti tortu, kuris buvo išpuoštas jūros šventės simbolika.


  2022-08-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt