P0

Švietimas

Klaipėdos moksleiviams – geresnės sąlygos sportuoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-05


Klaipėdos savivaldybė praneša apie šiuo metu baigiamą atnaujinti miesto švietimo įstaigų sporto infrastruktūrą.

„Versmės” progimnazijos sporto salė. Savivaldybės nuotr.

Skelbiama, jog Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje jau užbaigtas sporto salės korpuso remontas –  atnaujinta sporto salė, persirengimo patalpos, dušinės, tualetai, inventoriaus patalpos, koridorius. Korpuse sutvarkytos inžinerinės sistemos, įrengta moderni vėdinimo, garso sistema (kolonėlės, garsiakalbio sistema), pakeisti langai, durys, atlikti apdailos darbai, atnaujinta visa sporto įranga. Darbus nuo 2021 m.  lapkričio mėn. vykdė UAB „Grindalita“, darbų vertė  431,7 tūkst. Eur.

Atnaujinta sporto sale galės džiaugtis ir „Aitvaro“ gimnazijos bendruomenė. Darbai čia aktyviai vyksta, pabaigtuvių tikimasi iki lapkričio. Pradinė sutarties vertė – 173,5 tūkst. Eur.

Švietimo vidus

Šią vasarą pasirašyta rangos sutartis ir dėl Vyturio progimnazijos sporto salės atnaujinimo. Sutarties trukmė  – 9 mėnesiai, vertė – 237,8 tūkst. Eur.

Gegužės mėn. buvo užbaigti Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos universalios sporto aikštelės įrengimo darbai, darbų vertė  –  96,4 tūkst. Eur.

Aktyviai vyksta ir Klaipėdos Vitės progimnazijos sporto aikštyno rekonstravimo darbai. Rangos darbus atlieka UAB „Rolana“, sutarties vertė  –  820 tūkst. Eur. Pagal parengtą atnaujinimo projektą Vitės sporto aikštyne įrengiama drenažo sistema, planuojama įrengti dirbtinės žolės futbolo aikštę su kamuolių gaudyklėmis, aptvertą  universalią aikštelę, tinkamą krepšiniui, tinkliniui ir tenisui žaisti.  Tai pat suplanuota liejamos dangos, multifunkcinė žaidimų  aikštelė su gimnastikos ir laipiojimo elementais, bėgimo takai, šuolių į tolį sektorius. Teritorija bus aptverta, įrengtas apšvietimas ir sėdimos vietos žiūrovams, kita smulki infrastruktūra. Tikimasi, kad darbai sporto aikštyne bus baigti jau šį rudenį.

Aktyviai vyksta ir Klaipėdos Vitės progimnazijos sporto aikštyno rekonstravimo darbai. Savivaldybės nuotr.

Keičiasi ir „Vėtrungės“ bei „Žaliakalnio“ gimnazijų aplinka. „Vėtrungės“ gimnazijos stadione keičiama bėgimo takų ir lengvosios atletikos sektoriaus danga, „Žaliakalnio“ gimnazijoje atnaujinama universali sporto aikštelė. Darbus vykdo UAB „Kelminta“, vertė  –  97,6 tūkst. Eur. Darbų pabaigos laukiama šią vasarą.

Liepos pabaigoje pasirašyta sutartis ir dėl Maksimo Gorkio progimnazijos sporto ir kitos paskirties inžinerinių statinių statybos darbų. Sutarties trukmė – 5 mėn., vertė  –  359 tūkst. Eur, rangovas  –  UAB „Rolana“. Planuojama, kad mokyklos teritorijoje bus įrengtos dvi aptvertos universalios aikštelės: viena  –  dirbtinės žolės, 806 kv. m. mini futbolo, rankinio, kvadrato aikštelė, o kita  –  510 kv. m sintetinės, liejamos dangos krepšinio, tinklinio, badmintono ir teniso aikštelė.  Taip pat numatytas multifunkcinės gimnastikos aikštelės įrengimas. Progimnazijos teritorijoje nuo 1998 metų buvo įrengti teniso kortai, kurie pagal nuomos sutartį buvo išnuomoti, tad progimnazijos moksleiviai neturėjo galimybės sportuoti lauke.

Pokyčių siekiama ir Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos sporto aikštyne. Dėl jo atnaujinimo projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros pakartotinai skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas, nes pirmajame nebuvo sulaukta nė vieno pasiūlymo. Pagal projektavimo užduotį, prie „Gilijos“ mokyklos turi būti suprojektuota mini futbolo aikštė, multifunkcinė zona su lengvosios gimnastikos elementais, bėgimo takai su sertifikuota danga, šuolio į tolį sektorius, numatytas esamų krepšinio ir tinklinio aikštelių atnaujinimas bei aptvėrimas.


  2022-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt