P0

Spyglys

Kretingos šildymo kaina – direktoriaus rinkimų vajaus įkaitė*

Spyglys
2022-08-05


Kretingos savivaldybei artėjančio šildymo sezono kaštai šiuo metu nerūpi. Ji dabar turi įdomesnį užsiėmimą – išrinkti UAB „Kretingos šilumos tinklai” direktorių. Rinkimų istorija užsitęsė.

Reikalas tas, kad šio rajono šilumos tinklai nuo Antano Sniečkaus laikų buvo ir tebėra ekskomunistų ir dabartinių socialdemokratų įtakoje. O tie Kretingos socdemai kažkokiais bėgiais yra susiję su buvusiais geležinkelininkais. Aniems labai rūpi direktoriaus vieta su 5000 eurų. atlyginimu. Ir net tik alga.

Kai kurie iš šių suinteresuotųjų buvo įsimetę ir į Klaipėdos vandenis. Laimei, laiku it musės iš barščių buvo išmesti.

Buvusių geležinkelininkų apstu Kretingos šilumos tinklų bendrovės valdyboje, kuri ir turi išrinkti direktorių. Šiuo metu iš devynių pretendentų liko tik du: vienas buvęs (o gal ir esamas) socdemas, kitas – ne. Reikia išrinkti socdemą, nors jo konkurentas visais parametrais aną lenkia. O laikas bėga lyg vanduo..

Tai kokios čia dar gali būti kalbos apie šilumos kainų Kretingoje sutramdymą? Spyglys mano, kad jokių. Šilumos kainos yra šilumos norinčiųjų reikalas, byloja Kretingos liaudies patarlė.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose


  2022-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt