P0

Uostas ir jūra

Vėjų greičių matavimas kainuos apie 1,6 milijono eurų

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-05


Vėjo greičių, vandens ir meteorologinių matavimų Lietuvos jūrinėje teritorijoje paslaugos mokesčių mokėtojams kainuos daugiau nei 1,3 milijono Eur. be pridėtinės vertės mokesčio. Tokį kontraktą Energetikos ministerija pasirašė su Ispanijos įmone „EOLOS Floating Lidar Solutions SL”.

Šie parametrai bus matuojami teritorijoje, „kurioje tikslinga organizuoti konkursus vėjo elektrinių plėtrai ir eksploatacijai”. Ministerija šiam pirkimui buvo numačiusi daugiau lėšų – 1,6 milijono eurų be PVM.

Konkurse dalyvavo trys subjektai. Konkurso laimėtojas nustatytas pagal mažiausios kainos pasiūlymą. Vėjo greičiai ir kiti parametrai Lietuvos jūriniuose vandenyse už šią kainą bus matuojami 16 mėnesių.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (Recovery and Resilience Facility).


  2022-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt