P0

Miestas

Vyks karių orientacinis žygis mieste (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-07


Klaipėdos miesto savivaldybė praneša apie rugpjūčio 11 d., ketvirtadienį, vyksiantį karių orientacinį žygį. Nuo 10 iki 14 val. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai vykdys orientacinį žygį maršrutu: Brigados generolo Povilo Plechavičiaus poligonas – Kairių g.– Perkėlos g.– Jūrininkų pr.–  Minijos g.– Pilies g. – Naujojo uosto g. – J. Janonio g.– Dariaus ir Girėno g. – H. Manto g. – Parko/Pušyno g.– Girulių parkas – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas.

Žygio metu kariai bus su ginklais, nebus naudojamos mūšio imitacinės priemonės (mokomieji šoviniai ir pirotechnika), kasimo darbai nebus vykdomi. Kariai žygį vykdys ne važiuojamoje gatvių dalyje. Karius lydės sunkiasvorė mašina MB U5000.


  2022-08-07

  5 komentarai “Vyks karių orientacinis žygis mieste”

  1. AvatarJefreitorius (IP: 85.232.138.203)

   Kaip reikia organizuoti orientacinius žygius tegu kariuomenės vadai pasiklausia OS veterano A. Grublio. O šis renginys iš aprašymo labiau panašus į eilinį “marš brosok” gyvenvietėje, kaip sakydavo tarnavę sovietų armijoje. Panašu, kad žodis “orientacinis” čia prikabintas tam, kad priešai nesuprastų 😉

  2. AvatarObjektyvi tiesa (IP: 78.61.100.125)

   Apkasų kasti tingi, tai už civilių namų slėpsis, kaip ukrainiečiai.

  3. AvatarIštepliotas miškas (IP: 90.131.41.165)

   Tegu neužmiršta rodyklių ant kuekvieno medžio ryškais dažais nutepliot. Kaip Girulių miške. O tai dar neduokdie paklys!

   • AvatarJefreitorius (IP: 85.232.138.203)

    Nieko nereikia teplioti. Jei paklys, tai gaus daugiau pabėgioti, o tai tik į sveikatą. Ištvermingesni bus, lašiniais neapaugs, ir kitą sykį galvos geriau veiks. Viskas gut.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt