P0

Spyglys

Šiukšliavežiai taupo „ant maišelių”* (1)

Spyglys
2022-08-08


Pajutę artėjantį galą (baigiasi sutartys dėl atliekų išvežimo) šiukšliavežiai nutarė taupyti. „Ant maišelių”, kurie dedami individualių namų gyventojams į konteinerius, skirtus pakuotėms sukrauti. Dar to konteinerio dugne galima dėti tarą, į kurią pilstomi stiprieji gėrimai. Kai kurie (vardai Spygliui žinomi) jos ten daug prikrauna.

Tai va, anksčiau šiukšliavežiai į tą konteinerį įdėdavo kokių 120 litrų talpos polietileno maišą. O jau koks mėnuo – tik tokį ilgą ir siaurą maišiuką, į kurį 10 litrų viskio butelį vargu bau įkištumei. Taupo, šunsnukiai, KRATC prispausti. Arba paakinti.

Spyglys viskio butelio kišti į tą siauramaišį nebandė, bet gerai pamena, kad iš pradžių į tuos maišus apskritai nieko įdėti nebuvo galima: jie tiesiog neatsidarydavo. Ir sako jis šiukšlininkams: užjaučiame dėl permainų, bet maišą prašom duoti didelį. Ačiū iš anksto, taip sakant: mes už tai rinkliavą mokame.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2022-08-08

  Vienas komentaras apie “Šiukšliavežiai taupo „ant maišelių”*”

  1. AvatarTaip "skatina" rūšiuoti" (IP: 86.100.91.176)

   Taip jau ir prieš tai maišai buvo labai maži. Dabar- pasityčiojimas ir dar suplėšyti (kiauri)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt