P0

Politika

Aušrinė Armonaitė susitiks su uostamiesčio verslininkais ir meru (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-09


Antradienį ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Klaipėdoje susitinka su vietos verslininkais ir valdžios atstovais aptarti uostamiesčio verslo ateities krypčių ir perspektyvų.

„Klaipėdoje veikia stipri pramonė, matome daugybę sėkmingo verslo pavyzdžių, tačiau miestas turi didžiulę erdvę augti. Tam reikia produktyviau išnaudoti geografinę padėtį, kurti stipresnę verslo infrastruktūrą, auginti inovatyvias įmones, pritraukti naujų investicijų ir kurti darbo vietas. Turime rasti būdų pokyčiams, kurie gali lemti naujų verslo krypčių kūrimą ar stiprėjimą, kad Klaipėda taptų modernaus ir inovatyvaus verslo miestu“, – pranešime cituojama A. Armonaitė.

Pasak ministrės, Klaipėda taip pat turi galimybes stiprinti savo pozicijas verslo aptarnavimo paslaugų sektoriuje ir turizmo bei žmonių poilsio srityje. Tai leistų mieste atsirasti daugiau gyvybės, smulkiųjų verslų ir paslaugų. 

Klaipėdoje ministrė dalyvaus diskusijoje „Baltijos jūra įkvepia: kokius verslus auginame Klaipėdoje?“ Čia bus kalbama apie verslo galimybes Klaipėdoje, talentų pritraukimą, inovacijų svarbą.

Ministrė taip pat susitiks su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku, Vakarų laivų gamyklos vadovybe, lankysis Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institute, skaitmeninių inovacijų centre.  

Mero darbotvarkėje informuojama, jog jis su A. Armonaite dalyvaus dalykiniuose pietuose.

Klaipėdos apskrityje šių metų pradžioje veikė daugiau kaip 12,7  tūkst. įmonių – 3,8 proc. daugiau nei 2021 m. Teigiama, jog daugėja įmonių, registruotų Vilniuje, tačiau Klaipėdoje kuriančių savo padalinius.


  2022-08-09

  5 komentarai “Aušrinė Armonaitė susitiks su uostamiesčio verslininkais ir meru”

  1. AvatarA ji dar (IP: 78.61.179.125)

   neišskrido į Marsą?

  2. AvatarPirmas LT astronautas be erdvėlaivio (IP: 86.38.152.58)

   Armonaute, noriu į mėnulį!

  3. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.212.12)

   Nereikējo sugriauti klaipēdoje buvusiu įmoniu išdraskyti buvusiu darbo vietu.Nebūtu reikēja kurti naujiu.Ka ministrē Armonaitē būdama Vilniuje gali žinoti apie miestelienu gyvenima ,o gi nieko nebūdama tam mieste.Kurti išdraskyta nauja ,tai kaip kova su vējo malūnais.Kuriam,griaunam ir vis nieko perdaug nesukuriama,tas pats tik nuo kito kampo.Taip kaip voverē kad suktusi tam pačiame lizde nieko nesukuriama tik tiktokai.Gal ministriai skaičiu reikia ataskaitose nors apie kažkokius veiktus darbus,bet realiu rezultatu nēra ,taip daug kas masto ir mato jos nuveiktus darbus.Realiai nieko rimto nenuveiktai lietuvos žmoniu labui.

  4. Avatar:)))) (IP: 90.131.40.88)

   O klaipėdiečiai verkia ” iškelti uostą ” , iškelti verslus už miesto ” 🙂 Laisvoji ministrė , manau ir centrinė liberali valdžia , turi visai kitą nuomonę 🙂

   • AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

    Taip, uostą iškelti į Būtingę ir baigti nuodyti klaipėdiečius.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt