P0

Kultūra

Bibliotekoje bus atidaryta nauja paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-09


Rugpjūčio 12 d., penktadienį, 17 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) atidaroma  jaunosios kartos tapytojo Andriaus Tarasevičiaus personalinė dailės darbų paroda „Virsmai“.

Andrius Tarasevičius gimė Klaipėdoje, Vilniaus dailės akademijoje studijavo tapybą, o po studijų vėl sugrįžo į gimtąjį uostamiestį. Šiuo metu Andrius dirba Adomo Brako dailės mokykloje, moko vaikus tapybos ir kompozicijos, o laisvalaikiu kuria neįprastai ryškius ir spalvotus paveikslus.

A. Tarasevičiaus meninė raiška yra atitolusi nuo tradicinės molbertinės tapybos tradicijos, jo kūrybinę stilistiką galima būtų pavadinti psichodeliniu siurrealizmu: paveiksluose viskas neįprasta, nenuspėjama ir nerealu.

Kurdamas paveikslus Andrius nenaudoja teptuko. Savo minties raiškai pasitelkęs fluorescencinius dažus ir šviesos iliuminacijas, Andrius kuria siurrealistinius performatyvius paveikslus, kuriuose nėra siužeto. Jis tiesiog nereikalingas, nes tapydamas menininkas nesiekia konkrečių tikslų ir niekada nežino, kur gali nuvesti kūrybos procesas. Tapyba jam yra savotiška meditacija, suteikianti galimybę atsiriboti nuo klišių, standartų, taisyklių, reikalavimų.

Girulių galerijoje Andriaus Tarasevičiaus paroda veiks iki rugsėjo 4 dienos.


  2022-08-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt