P0

Verslas

Klaipėdoje gali sumažėti azartinių lošimo vietų

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-09


Klaipėdoje esama 42 stalo lošimų, lošimų automatų, totalizatorių ir nuotolinių ar stacionarių lažybų vietų. Tačiau kai jos kreipsis į savivaldybę, prašydamos leidimą tęsti šią veiklą, gali gauti neigiamą atsakymą.

Mat, išduodant naują ar pratęsiant besibaigiantį leidimą užsiimti tokiu verslu uostamiestyje, konkrečioje lošimų organizavimo vietoje, bus „vertinami pastarųjų 2 metų nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų, susijusių su viešąja tvarka lošimų organizavimo vietoje, duomenys ir esant neigiamiems pokyčiams gali būti nesuteiktas savivaldybės tarybos sutikimas” ir Lošimų priežiūros tarnyba nepratęs licencijos/leidimo dėl veiklos vykdymo.

Klaipėdos miesto tarybai jau yra pateiktas sprendimo projektas dėl Lošimų organizavimo vietos poveikio viešajai tvarkai, švietimui, kultūrai, visuomenės sveikatai, gyvenamajai aplinkai ir kriminogeninei situacijai konkrečių vertinimo kriterijų ir prašymų nagrinėjimo tvarkos aprašo.

Leidimai atidaryti automatų ar bingo salonus, lošimo namus (kazino), leidimai steigti lažybų ir totalizatoriaus punktus, įskaitant žirgų totalizatoriaus punktus, galioja 5 metus nuo priežiūros tarnybos sprendimo.

INFORMACIJA

Klaipėdoje šiuo metu yra 42 lošimų vietos. Trijose iš jų galima organizuoti stalo lošimus ir lošimus A kategorijos automatais (neriboto laimėjimo), 21 salonas gali organizuoti lošimus B kategorijos automatais (riboto laimėjimo), totalizatorių organizavimui yra išduoti keturi leidimai, lažyboms – 13, taip pat yra išduotas vienas leidimas organizuoti nuotolinius lošimus.


  2022-08-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt