P0

Regionas

Koreguos Kretingos miesto centrinės dalies planą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-09


Kretingos rajono savivaldybė siekia per metus pakoreguoti miesto centrinės dalies (12,8 ha) detalųjį planą bei žemės sklypų kadastrinius matavimus. Tikslas – keisti žemės sklypų ribas ir plotus, nustatyti ir pakeisti žemės sklypų naudojimo būdus, nustatyti teritorijos tvarkymo ir naudojimo reglamentus, suplanuoti inžinerinei infrastruktūrai reikalingas teritorijas. 

Darant korekcijas reikės nurodyti inžinerinei infrastruktūrai reikalingų teritorijų ar komunikacijų koridorių ribas, inžinerinės infrastruktūros turtinę priklausomybę „ir kaip keičiama jos būklė”.

Planuojama parengti „išsamią racionalią susisiekimo sistemą, numatyti galimybę į kiekvieną žemės sklypą įvažiuoti (išvažiuoti) keliu (gatve), įvardinant privažiavimo kelių kategorijas, nurodant jų pločius ir raudonąsias linijas, atsižvelgti į gretimų suplanuotų ir planuojamų teritorijų sistemos sprendinius”.

Šio detaliojo plano korekcija bus atliekama vadovautis Kretingos rajono teritorijos ir jos dalies – Kretingos miesto bendrojo plano – keitimo sprendiniais, patvirtintais praėjusiais metais.


  2022-08-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt