P0

Spyglys

Meras su Armonaite valgė jūros bjaurybes ir apie sunkią dalią kalbėjo* (2)

Spyglys
2022-08-09


Spyglys rado restoraną, kuriame pietavo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir ministerė Aušrinė Armonaitė. Ir buvo pakviestas kartu užkąsti. Ne tik užkando jūros bjaurybių, bet ir taurę tauraus vyno išsiurbė – per barzdą tebevarva… 

Kokiam restorane – nesakys, tačiau mielai papasakos, apie ką kalbėtasi. Ogi, apie sunkią dalią: niekas nemyli, negerbia, ateitis per rinkimus (tebūnie jie triskart prakeikti), labai miglota. O taip gera yra merauti bei ministrauti…

Ministrė guodėsi, kad jos vadovaujamai Laisvės partijai nesiseka suburti didesnės nei 7 žmonių kuopelės Klaipėdoje, ir teiravosi mero, ar šis negalėtų padėti, ar net pats laisvūnų partiją į savivaldos rinkimus vesti, ar bent paturavoti.

Vytukas nuo tokio pražūtingo reikalo žegnojosi, kaip velnias nuo kryžiaus. Ir guodėsi, kad pats nežino, su kuo į tuos rinkimus eiti, kad liktų ant bangos ir džiazai nenukentėtų – stengiasi žmogus visoms partijoms ir judėjimams dėl to geras būti. Arba labai moka tokiu dėtis. 

Tai tiek ten tos kalbos ir tebūta. Jei neminėsim orų prognozės ir oro virpinimo tuščiomis frazėmis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-09

  2 komentarai “Meras su Armonaite valgė jūros bjaurybes ir apie sunkią dalią kalbėjo*”

  1. AvatarSpygliaus (IP: 78.56.171.157)

   rašliava kažkodėl tai ruoniais atsiduoda;)

  2. AvatarAnonimas (IP: 88.118.202.139)

   Klaipėda turi merą?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt