P0

Regionas

Palangos parko festivalyje – trys išskirtiniai koncertai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-12


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus. Išskirtiniai atlikėjų pasirodymai pasižymės kruopščiai apgalvota aplinkos ir koncerto idėjos derme.

Kiekvienas festivalio koncertas vyks skirtingose ir unikaliose kurorto vietose – Palangos Gintaro muziejaus rožyne, Birutės parko rotondoje, Palangos kurorto muziejaus kiemelyje.

Penktadienį Palangos Gintaro muziejaus rožyno apsuptyje skambės moderni klasika, kurią sukurs svajingi ir temperamentingi akordeono garsai. Čia klausytojus į pasimatymą su kino muzika kvies akordeono virtuozas Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“. Kinematinio garso aranžuočių kupiname vakare – populiariausių ir gražiausių kino filmų muzika.

Rugpjūčio 13 d. Palangos kurorto muziejuje įvyks dainininkės ir dainų autorės Monikos Liu koncertas. Elegancijos kupinas šeštadienio vakaras pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais.

Trečiasis koncertas kvies pasinerti į modernumą ir prisiminimus. Sekmadienį Birutės parko rotondoje skambės populiariausi per keturis dešimtmečius sukurti dainininko Andriaus Mamontovo kūriniai. Viename gražiausių ir turtingiausių parkų Lietuvoje renginys vyks išskirtiniu formatu – A. Mamontovas koncertuos scenoje, o visas garsas bus transliuojamas į modernias bevieles audio ausines. Tokiu principu siekiama tausoti parko gyvūniją ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybę.


  2022-08-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt