P0

Verslas

Uostamiesčio verslams kompensuos 300 tūkst. stiklinių vandens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-12


Siekdamos mažinti plastiko naudojimą, didžiausios šalies vandentvarkos įmonės – „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ dar birželį pakvietė verslus jungtis prie nacionalinės akcijos „Vanduo– gyvenimas. Dalinkis“. Šia akcija viešojo maitinimo, apgyvendinimo įstaigos skatinamos savo veikloje atsisakyti plastikinių butelių ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti sveiką, kokybišką ir visada šviežią vandenį iš čiaupo.

Domo Rimeikos nuotr.

Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ verslo įmonėms, kurios savo klientus vaišina nemokamai vandeniu, kompensuos po tūkstantį litrų vandens kiekvieną mėnesį.

„Džiaugiamės, kad prie pirmą kartą uostamiestyje rengiamos akcijos jau prisijungė 17 kavinių ir net kelių viešbučių valdytojai, kurie savo klientus nemokamai vaišina vandeniu iš čiaupo. Tai įrodymas, kad Klaipėdos verslas yra atsakingas ir supranta, kad tik mes patys mažais, bet labai svarbiais žingsniais galime padėti planetai, dūstančiai nuo klimato kaitos. Sveikiname ir džiaugiamės atsakingu verslu bei tikimės, kad kitais metais šie verslai bus tvarumo ambasadoriai, kurie neš žinią ir kitoms įmonėms. Pasirinkimas gerti vandentiekio vandenį yra sąmoningos visuomenės žingsnis tvarumo link“, – pranešime cituojamas bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Prie akcijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“ prisijungusias įmones ir vaišinančias nemokamai vandeniu patogu rasti specialiai sukurtoje interneto svetainėje čia.


  2022-08-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt