P0

Verslas

Klaipėdoje ir vėl šurmuliuoja bagažinių turgus (1)

Ugnė Rekašiūtė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2022-08-13


Nors buvo pranešama, jog Bagažinių turgus šį šeštadienį prie „Švyturio” arenos atsidarys 10 valandą, jau nuo pusės dešimtos aikštelėje buvo gausu susirinkusiųjų. Daugiausia iš jų – šeimos.

Turgelyje gausus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Čia galima įsigyti įvairiausių daiktų: nuo vaikiškų žaislų, drabužių ar paveikslų iki buitinės technikos ir elektronikos.

Ugnės Rekašiūtės nuotr.

Šiame turguje – 209 vietos ir visos jos yra užimtos. Daugumoje prekystalių pardavinėjami drabužiai, tačiau dėmesį patraukia ir kitokių prekių asortimentas.

Klaipėdietė Renata, pardavinėjanti įvairius daiktus, tarp kurių – knygos ir paveikslai, pasakojo jau ne pirmą kartą dalyvaujanti bagažinių turguje. Norint prekiauti yra būtina išankstinė registracija, o vietos dingsta labai greitai.

„Čia susirandu naujų pažinčių ir smagiai papramogauju. Važiuoju čia ne tam, jog būtinai kažką parduočiau, o tam, jog gerai praleisčiau laiką“, – pasakojo Renata.

Anot jos, žmonių čia netrūksta, o kiekviena prekė turi sulaukti savo pirkėjo. Moteris tokiame turguje pradėjo dalyvauti nuo tada, kai pati netyčiom į ją papuolė. Pamačiusi, jog žmonės čia pardavinėja savo nebenaudojamus daiktus, ji suprato, jog tai puiki galimybė perleisti tokį turtą į antras rankas.

Vaikštant dėmesį patraukė išskirtinis Romo prekystalis, nukrautas gausybe elektronikos ir buitinės technikos. Ant stalo sudėta daug kompiuterių, kavos aparatų ir kitos technikos. Šis prekeivis tokiame turguje dalyvauja pirmą kartą, o apie jį sužinojo internete. Vyras nėra nustatęs tikslios daiktų kainos, anot jo, kaina bus derinama su pirkėjais.

Ugnės Rekašiūtės nuotr.

Pakalbinta į turgų užsukusi Jonė sakė, jog čia užsuko pirmą kartą. Apie šį renginį ji sužinojo iš mamos, su kuria ir atvyko apsižiūrėti. Anot moters, čia tikrai galima rasti puikių daiktų už prieinamą kainą ir taip padėti vieni kitiems.

Bagažinių turgus šeštadienį veiks iki 15 valandos.


  2022-08-13

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje ir vėl šurmuliuoja bagažinių turgus”

  1. AvatarLaima (IP: 90.138.30.214)

   Kokiais šeštadieniais vyksta bagaziniu turgus? Aciū

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt