P0

Miestas

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras braunasi į jaunimo erdves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-13


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) kartu su atviru jaunimo centru VšĮ AUK („AJE Skatepark”) rugpjūčio 12-ąją – Tarptautinę jaunimo dieną – pakvietė pasikalbėti su jaunosios kartos kūrėjais apie savojo kelio paieškas, įkvėpimus, bemieges naktis ir ryžtą, atvedusį ten, kur labiausiai norėjosi būti.

Rugpjūčio 12-ąją startavo pirmasis KKKC projekto ,,Šiuolaikinės grafikos erdvės“ renginys jaunimui „Diskusija: sėkmės istorijos“. Menininkai Jurgis Tarabilda ir Timotiejus Norvila dalinosi savo istorijomis apie kūrybinio kelio paieškas, patirtis ir iššūkius, apie kuriuos dažnai nutyli pradedantieji kūrėjai.

 

„Tokios diskusijos iškelia pagrindinius klausimus: kaip mes priimame, skatiname ir ko mes tikimės iš šiuolaikinio meno“, – sakė menininkas Jurgis Tarabilda.

Po pokalbio renginio organizatoriai savo energija kvietė dalintis repo grupės „3mka ir Bendžia” koncerte.

Šis projektas orientuotas į jaunus žmones, kurie, pasak organizatorių, rečiau užsuka į KKKC, todėl nuspręsta renginį organizuoti ten, kur jaunuoliai leidžia laisvalaikį.

„Renginiais, edukacijomis ir šiuolaikinio meno parodomis siekiame sutelkti aktyvią ir kūrybišką bendruomenę bei plėsti neformaliojo švietimo, kultūros įstaigų ir kultūros atstovų bendradarbiavimą, todėl projektas startavo jaunimui skirtoje „AJE Skatepark” pop-up erdvėje“, – sakė projekto „Šiuolaikinės grafikos erdvės“ koordinatorė Agnietė Skirmantienė.

Klaipėdoje įsikūrusių atvirų jaunimo erdvių veikla orientuota į visų 14–29 m. jaunų asmenybių ugdymą, bet didžiausias dėmesys organizacijoje skiriamas tiems, kurie dėl savo socialinės padėties, elgesio ar išvaizdos nepritampa prie bendraamžių. VšĮ AUK vykdo neformalųjį švietimą, ten dirbantys asmenys teikia tiek individualias, tiek grupines paslaugas jaunuoliams ir skatina jaunimą ne tik stebėti, bet ir organizuoti renginius, naudotis daugiafunkce sale ar lankyti aikido treniruotes.

Projekto ,,Šiuolaikinės grafikos erdvės“ oficialus pristatymas vyks rugpjūčio 19 d., penktadienį, 17.30 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda).


  2022-08-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt