P0

Spyglys

Ilgai meldėsi* (1)

Spyglys
2022-08-15


Šįkart savo trigrašį nusprendė įkišti ir Spyglio pati – Spyglienė.

Susiruošusi ankstų Žolinės rytą į antrosios Smiltynės moterų paplūdimį, apsidžiaugė Spyglienė jį radusi beveik visai tuščią. Tačiau jau po akimirkos išvystas vaizdelis (žiūr. nuotr. ) jos entuziazmą atšaldė.

Neapsidžiaugė ji ir vėlyvu šiukšlių surinkėjų vizitu pliaže, kur saulės ir vandens vonias priiminėja vien tik nuogalės amazonės.

Matyt, mintijo sau Spyglienė, šiukšliavežiai, kaip tikri katalikai, Žolinės rytą užtruko bažnyčioje melsdamiesi, jei, gavę nuodėmių atleidimą, iš po nakties paliktas šiukšles suskubo rinkti tik prieš 11 valandą…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-15

  Vienas komentaras apie “Ilgai meldėsi*”

  1. Avatar:) (IP: 45.139.212.112)

   Jūs ‘pencinykai- spyglei’ matyt Italijoje, Graikijoje ar Ispanijoje nebuvote. O ir Smiltynėje nesuprasi kur moterų, kur nudistų, o kur gėjų pliažas:) o kur spyglienės asmenukė pliaže?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt