P0

Spyglys

Kaip savivaldybei iš tiesų rūpi dviračių takai* (1)

Spyglys
2022-08-16


Žinia, Klaipėdos valdžia vis mėgta pasigirti, jog ne kartą buvo gavusi apdovanojimus, kurie liudija, kad esą Klaipėda yra dviračių miestas, judriausia savivaldybė ir taip toliau ir panašiai. Tuo metu Spyglio draugas Alvydas iš Debereceno gatvės pateikė konkretų pavyzdį, kaip iš tiesų jai rūpi mūsų miestelio dviračių takai.

„Man gaila matyti, kaip niokojamas takas, skirtas dviračiams ir pėstiesiems. Dar prieš keletą metu rašiau šiai įmonei – žadėjo neleisti vairuotojams čia važiuoti. Rašiau savivaldybei pavasarį – nereaguoja. O asfalto danga jau sugadinta sunkiasvorio monstro – yra gilios provėžos ties Debreceno g. 55″, – rašo bičiulis, pridėjęs ir nuotrauką.

Spyglys dar suprastų, kad prie miesto administracinio vairo sėdint šoferiui, pasivažinėti dviračių ir pėsčiųjų takais būtų leista autobusams, bet kad šiukšliavežėms…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-16

  Vienas komentaras apie “Kaip savivaldybei iš tiesų rūpi dviračių takai*”

  1. AvatarA.V (IP: 62.253.231.66)

   Visiems nusispjaut. Visi kas nori važinėja šaligatviais. Policijai tai nerūpi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt