P0

Mums rašo

Vakarienės ant jūros kranto metu aukota žinomam paramos fondui

Atvira Klaipėda

Rokas Gricius
2022-08-17


Prabangi vakarienė ant jūros kranto Nidoje šįmet ir vėl subūrė daugiau nei pusšimtį žmonių, kurie ne tik mėgavosi degustacine vakariene, tačiau ir dalyvavo aukcione – jo metu surinktos lėšos skirtos svarbiam tikslui.

Organizatorių nuotr.

Vakaro vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis įkvėpė vakaro dalyvius atverti širdis gerumui ir įsigyti unikalių daiktų, prisidedant prie kilnaus tikslo. Labdaringos vakarienės bei aukciono metu netrūko emocijų ir pakilios nuotaikos, o nuotaikingai nusiteikę vakaro dalyviai įsigijo daiktų už 5600 eurų, kurie paaukoti Rimanto Kaukėno paramos grupei.

Aukcione dalyviai turėjo galimybę įsigyti legendinio atlikėjo Andriaus Mamontovo vinilo ploštelę su autografu, Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų marškinėlius su D. Sabonio, J. Valančiūno ir I. Brazdeikio autografais. Vienam laimingajam atiteko vieno geriausių šalies boksininkų E. Stanionio pirštinės su autografu.

Organizatorių nuotr.

Meno gerbėjai turėjo galimybę įsigyti Algio Kriščiūno printą su nuoširdžiausiais palinkėjimais. Tapytojas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Šarūnas Sauka aukcione išstatė dažų paletę, virtusią meno kūriniu. Švelnūs, ploni ir subtilūs menininko potėpiai preciziškai nugula ant drobės, o kaip kontrastas – dažų paletė, kurios jis niekada nevalo, dažų sluoksnius tepdamas ant jos vėl ir vėl… Kol ši pasidaro nebetinkama naudoti, o sudžiūvusi į stambius masyvus tampa savotiška skulptūra, meno kūriniu.

Rimanto Kaukėno paramos fondas rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais ir jų šeimomis. Tais, kurių gyvenimus sukrėtė genetinė liga ar netikėta žinia apie onkologinę ligą. Teikiama reikalinga pagalba, aprūpinant mažuosius pacientus nekompensuojamais vaistais, reikalingomis slaugos priemonėmis, o taip pat – suteikiamos pačios spalvingiausios ir nepamirštamos emocijos, išpildant sunkiai sergančių vaikų svajones.


  2022-08-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt