P0

Spyglys

Kurpių gatvės gudragalviai*

Spyglys
2022-08-18


Dauguma įvažiavimų į Tiltų gatvę yra užtverti žydinčių gėlių puodynėmis. Sąmoningi piliečiai tas užtvarų puodynes gerbia ir jų neliečia. Gražu, sako. Ir ekologiškai bei darniai judriai prasminga.

Tačiau Kurpių gatvės gyventojai yra kitokios nuomonės. Jie, matyt, nakties tamsa prisidengę, praskyrė tuos gėlių puodus taip, kad su savo smirdinčiomis mašinomis galėtų pirmyn atgal važinėtis.

Spyglio moralas: tiesiog labai negražu. Bet efektyvu. O gal kvepia ir korupcija.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt