P0

Sportas

Klaipėdoje pirmą kartą vyks atviras Baltijos šalių lengvosios atletikos meistrų čempionatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-21


Rugsėjo 10-11 dienomis Klaipėdos miesto centriniame stadione vyks atviras 9-asis Baltijos šalių lengvosios atletikos meistrų (veteranų) čempionatas. Tai trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos renginys, kuriame dalyvauja lengvaatlečiai nuo 35 metų.

Kas trejetą metų Lietuvoje čempionatas buvo organizuojamas Vilniuje, o šiemet jis pirmą kartą patikėtas organizuoti sporto klubui „Ąžuolas”. Klubui jas organizuoti padeda Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos asociacija, Lengvosios atletikos mokykla, Lietuvos lengvosios atletikos asociacija, Lietuvos sporto meistrų asociacija „Penki žiedai”, lengvosios atletikos daugiakovininkų klubo  „7&10 “ prezidentas Saulius Svilainis.

Į šias varžybas planuoja atvykti Europos meistrų asociacijos (EMA) garbės prezidentas Dieter Massin su žmona iš Vokietijos.

Jau dabar į varžybas užsiregistravo meistrai iš Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Lietuvos. Jie varžysis 11-oje amžiaus kategorijų. Šiuo metu vyriausias užsiregistravęs dalyvis yra 86 metų.

Šiemet klubas „Ąžuolas” jau organizavo du renginius – Lietuvos lengvosios atletikos veteranų vasaros sezono atidarymo varžybas Kvėdarnoje ir  „Ąžuolo taurę” Klaipėdoje. Baltijos šalių meistrų čempionatas – paskutinės vasaros meistrų varžybos Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie varžybas galima gauti tel. +370 685 18308.


  2022-08-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt