P0

Regionas

Palangoje „prišienavo” narkotikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-21


Policija pranešė, kad šeštadienio vakarą Palangoje buvo užfiksuoti net keturi atvejai, kai asmenys su savimi turėjo narkotikų.

Pirmasis pareigūnams įkliuvo apie 22.40 val. Ganyklų gatvėje patikrinti sustabdyto automobilį BMW 320 keleivis. 19-mečio kuprinėje rastas ir paimtas cigarečių pakelis, kuriame buvo folijos lankstinukas su augalinės kilmės, žalios spalvos medžiaga.

Po valandos Kastyčio gatvėje patruliuojantiems pareigūnams priėjus prie įtarimų sukėlusio asmens pastebėta, kad jis iš delno išmetė suktinę su augalinės kilmės, žalsvos spalvos medžiaga. Atlikus dalinę 1994 m. gimusio vyro apžiūrą, jo džinsų kišenėje buvo rastas ir paimtas plastikinis maišelis, kuriame buvo dvi tabletės, kaip įtariama, narkotinės medžiagos. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vidurnaktį J. Basanavičiaus gatvėje pas 17-metę merginą pareigūnai rado ir paėmė plastikinį maišelį su žalios spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

O maždaug po 15 minučių Vytauto gatvėje atlikus dalinę 2003 m. gimusio vaikino apžiūrą, jo kelnių kišenėje buvo rastas ir paimtas plastikinis maišelis su baltos spalvos, biria, galimai narkotine medžiaga.

Visais šiais atvejais pradėti tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


  2022-08-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt