P0

Regionas

Klaipėdos rajone – trys „girtos” avarijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-22


Policija pranešė, kad sekmadienio rytą, apie 10.43 val., buvo gautas pranešimas, jog Gargžduose, viename Pušų gatvės kieme, yra apgadinti automobiliai „Skoda“, „Lexus“ ir „Volvo V60“, o juos apgadinti galėjo automobilis „VW Passat“, kuriuo naktį iš kiemo išvažiavo galimai neblaivus asmuo.

Minėtas apgadintas automobilis buvo pastebėtas stovintis Gargžduose, Taikos gatvėje. Jį galimai vairavusiam 32 metų vyrui nustatytas 2,45 prom. girtumas. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 10.37 val. policija gavo dar vieną pranešimą, kad Klaipėdos rajone, Bruzdeilyno kaime, yra į medį atsitrenkęs automobilis „Volvo“, o šalia jo stovi keli galimai neblaivūs jaunuoliai. Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad automobilį vairavo 26 m. gimęs vyras, jam nustatytas 1,73 prom. girtumas. Jis taip pat sulaikytas.

Trečias toks pranešimas buvo gautas apie 14.36 val. – Klaipėdos rajone, Pangesų kaime, susidūrė automobiliai „Mercedes Benz“ ir „Opel“, kurio 42-iejų vairuotojui nustatytas 1,72 prom. neblaivumas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


  2022-08-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt