Naujasis ir Senasis turgūs sujungti į vieną bendrovę

Verslas

Nuo šiandien dvi Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai priklausančios atskiros bendrovės UAB „Senasis turgus“ ir UAB „Naujasis turgus“ oficialiai tapo viena bendrove ir bus valdomos vienos administracijos.

Senasis turgus. Martyno Vainoriaus nuotr.

Sprendimą dėl turgaviečių sujungimo Klaipėdos taryba vienbalsiai priėmė 2021 m. spalį. Pabaigus privalomas juridines procedūras administruojančia bendrove liko UAB „Naujasis turgus“.

Po bendrovių sujungimo administracijos personalas kol kas sumažėjo vienu etatu – neliko vienos direktoriaus pareigybės.

Svarstant turgaviečių sujungimą buvo siekiama optimizuoti savivaldybės valdomų bendrovių veiklą, efektyviau naudoti bendrovių turtą ir žmogiškuosius išteklius. Abi turgavietės yra populiarios tarp klaipėdiečių ir miesto svečių, svarbios miestui smulkiojo verslo vystymo ir istoriniais aspektais: Senasis turgus šiemet švenčia 300 metų paminėjimo sukaktį, o bendrai minėtose turgavietėse kasdien veiklą vykdo apie 240 prekybininkų.

UAB „Naujasis turgus“ administruoja turgaviečių didmeninę ir mažmeninę prekybą, viešąjį maitinimą, gamybą, teikia prekybinės įrangos, patalpų nuomos ir tarpininkavimo paslaugas. Taip pat bendrovė administruoja tris prekybos aikšteles prie Lėbartų kapinių.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Senajame turguje bręsta dideli pokyčiai

Abi savivaldybei priklausančias turgavietes valdanti UAB Naujasis turgus jau daugiau nei prieš mėnesį užbaigė aukcioną, kuriame pardavinėjo dviaukštį sovietmečiu pastatytą ...
2024-01-22
Skaityti daugiau

Miestas

Klaipėdos Naujojo ir Senojo turgaus pirkėjai kviečiami dalyvauti apklausoje

UAB „Naujasis turgus“ administracija, valdanti Klaipėdos Naujojo ir Senojo turgavietes, nuo rugsėjo 20 dienos kviečia pirkėjus dalyvauti apklausoje – išsakyti ...
2023-09-20
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Kai kurie savivaldybės tarnautojai uždirbs ir dvigubai daugiau

Iki šiol tarnautojams, deleguotiems į Klaipėdos savivaldybės kontroliuojamų įmonių valdymo institucijas (stebėtojų tarybas, valdybas), atlygio už darbą šios bendrovės nemokėjo. ...
2022-09-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This