P0

Politika, Svarbu

Artūras Bogdanovas – kandidatas į Klaipėdos mero kėdę (36)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-23


Pirmadienį partijos „Vardan Lietuvos“ Klaipėdos skyriaus narių susirinkimas kandidatu į Klaipėdos miesto mero postą patvirtino Artūrą Bogdanovą.

Artūras Bogdanovas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Be konkurencijos. Nors anksčiau užkulisiuose buvo minimos ir Elidos Mantulovos, Arvydo Vaitkaus ir kitos pavardės. Netgi diskutuota apie Seimo nario konservatoriaus Audriaus Petrošiaus kandidatūrą.

Partija šiuo metu Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje taip pat turi ir savo frakciją, kurią sudaro E. Mantulova, Vytis Radvila ir Artūras Razbadauskas. Ji susidarė subyrėjus mero Vytauto Grubliausko rinkimų komandai.

„Mano gimtasis miestas Klaipėda yra svarbus ir unikalus, turintis daug potencialo ir neišnaudotų galimybių. Būtina siekti, kad jis taptų patrauklus ir patogus tiek čia gyvenantiems, tiek dar planuojantiems įsikurti. Turime užtikrinti, kad savo namais Klaipėdą laikytų ne tik gyventojai, bet ir investuotojai, prisidedantys prie uostamiesčio gerovės. Noriu savo miestą matyti gyvą, atsinaujinantį, švarų ir žalią. Stebiu miesto stagnaciją, idėjų,
empatijos trūkumą miestiečių atžvilgiu. Tai privalo keistis”, – antradienį vakarop išplatintame pranešime spaudai cituojamas A. Bogdanovas.

Jame teigiama, kad šiuo metu ruošiama rinkiminė programa, „kurioje bus apžvelgtos ir pasiūlyti sprendimų būdai daugeliui svarbių sričių”.

A. Bogdanovas yra baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą. 2016 – 2018 metais buvo žemės ūkio ministro pavaduotoju. 2019 metais buvo išrinktas į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą, bet jos mandato atsisakė, nes buvo paskirtas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi.

Ir iš ministerijos, ir iš Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus posto jis buvo priverstas pasitraukti arba buvo atleistas.

A. Bogdanovą, kaip kandidatą į merus, dar turės patvirtinti partijos valdyba.

Iki šiol apie tai, kad jų kandidatė į merus bus Ligita Girskienė yra paskelbę valstiečiai, liberalai kels Sauliaus Budino kandidatūrą, o konservatoriai dar rinksis iš trijų asmenų – Aido Kaveckio, A. Petrošiaus ir Andriaus Petraičio.


  2022-08-23

  36 komentarai “Artūras Bogdanovas – kandidatas į Klaipėdos mero kėdę”

  1. AvatarDievaži, (IP: 78.61.179.125)

   negi nėra klpd-je ne konservatnykų, ne skvernelininkų, ne armonautininkų, ne socdemų ir t. t., o mąstančių, išmintingų, nekorumpuotų, neparsidavusių, mylinčių savo miestą žmonių, gebančių tapti klpd meru?

  2. Avatar (IP: 90.131.36.247)

   Korumpuotas tipelis (žinoki dalykai ir jeigu žiniasklaida norėtų viską iškapstytų) kuris būtų Grubliausko ir kitų senių statytinis ir vykdytų jų valią. Vnž, grubliai taraškevičiai ir kiti pensinio amžius politikai žut būt nori pastatyti marionetę ir toliau košti per save biudžeto pinigus.

  3. AvatarLina (IP: 86.100.28.75)

   Bogdanov labai patiks Ukrainos rusams.Klaipėdoje jų greit bus dauguma,tai turi visus šansus laimėti.

   • AvatarRita (IP: 78.56.191.142)

    Gydykitės, ponia, o aš būtinai pabalsuosiu už Artūrą Bogdanovą. Gal kiek trikdo tai, kad jis ne man patinkančiame sąraše, kad ir jis galimai, jei pataptų nmeru- sodintų Grubliauską į vicemero kultūrai kėdę. (Taraškevičius miesto Taryboje amžinas, ir Grubliauskas liks Taryboje amžinas dėl džiazo verslo)…Bet kabintis už “rusiškos pavardės, rusiško pėdsako ieškoti Bogdanovo b iografijoje – labai jau kvaila. Žmones vertinkime pagal darbus.

   • AvatarRitai, (IP: 90.131.32.192)

    pritariu dėl pavardės , o štai dėl ” darbų ” Klaipėdai liko nežinia 🙂 O ir politiniai perbegėliai man rinkėjui , pasitikėjimo nekelia . Nebalsuosiu .

  4. AvatarKlp (IP: 88.119.136.56)

   Šitą kandidatą ir esamą merą komentatoriai jau įvertino, tiksliau sudirbo, kas sekantis ?

  5. AvatarIntriga kitur (IP: 81.7.91.14)

   Kiek daug išmanančių, žmogų žinančių. Klaipėda prie Grubliausko visiškai nusivažiavo, bet bent jau aš negaliu prisiimti kolektyvinės atsakomybės – už jį nebalsavau, dūdorių išrinko pensininkai (kaip ir tas komentatorius aršus pensininkas, kuris, kam nepatinka, norėtų gyventojų skaičių dar labiau). Rajone pajudėjo darželių, mokyklos statybos, greitai klaipėdiečiai važiuos ten vaikams vietų prašyti. O čia mėlynųjų proveržių svaigulys – bet kaip šauniai jų rūke eikvojami biudžeto pinigai. ” Atvirai Klaipėdai” nebūtina tąsyti kiekvienos partijos iškelto kandidato: Artūras Bogdanovas – ne blogiausias iš jų, turintys ir verslą, ir darbo Klaipėdos rajono direktoriumi patirties. Didžiausia intriga ne čia, o kur ir su kuo išnirs DŪDORIUS, jau bent keletą kartų žadėjęs nekandidatuoti.
   Geri merai ne feisbuke rėkiantys, o konkretų darbą dirbantys. Ir turintys komandą, o ne geresnės vietos ieškančius intrigantus.

   • AvatarKęstutis (IP: 84.15.188.233)

    Nupirkta,zmones neraso tokiu komentaru

  6. AvatarAnonimas (IP: 95.215.143.16)

   O kaip A. Vaitkus, nuo kokios partijos bus kandidatas į merus? I. Udovickis partijos, lygtai, neturi.

  7. Avatar100% (IP: 88.119.41.104)

   Taigi Šita partija yra : nubireje likučiai nuo visų partijų .

  8. AvatarKukas (IP: 90.131.34.118)

   Patikrinkit pono istoroja kai zemetvarkoj dirbo….

  9. AvatarAnonimas (IP: 89.116.129.29)

   Naujas jaunas veidas. Vien dėl to balsuosiu. Kažkada turi ateiti galas senai tarpusavio ryšiais susijusiai ir konkurenciją imituojančios arba verslaujančiai šutvei.

   • AvatarŠtai tokie (IP: 90.131.32.192)

    balsuojantys ” už veidą ” , o ne už darbus ir bloškia Klaipėdą į ” sovietsko ” lygį . Aš niekada nebalsuosiu už kandidatą ” taip sau ” , už politinį perbėgelį .

   • AvatarTo štai kokie (IP: 89.116.129.29)

    Nu ir ką pribalsavai per 30 metų? Kuris veidas buvo nusipelnęs liaudžiai ? Aušra, dudorius, Taraškevičius ir pan.? Kokios srities profesionalai? Prichvatizuojant, lobizuojant, tampant pelningų įmonių akcininkais ar sėkmingai investuojant į nekilnojamąjį turtą ar šeimos verslą? Nejuokinkite voverių, naivuoli. Blogesnio šūdo nebegali būti Klaipėdoje: Klasco palapinės, triukšmas ir Vakarų mediena oro tarša, išpjauti medžiai ir trinkelizuoti parkai/skverai, gatvėse griaudėjantys motociklai ir muscle car su perdarytomis dujų išmetimo sistemomis, Manto g. šaligatviais siautejantys paspirtukininkai ir dviratininkai ir t.t.

   • AvatarAnonimas (IP: 88.118.202.139)

    Taip ir už Laisvės partiją balsavo. Naujus ir jaunus, tik kažkodėl nebeliko patenkintų.

  10. AvatarSimona (IP: 78.56.179.139)

   Skvernelio kandidatas į merus Klaipėdoje. Kaip jums tai patinka? Tiesiog Skvernelio chebra Klaipėdoje neturi daugiau ką pasiūlyt.

  11. AvatarAnonimas (IP: 213.130.201.121)

   Geras meras turi turėti supratima apie miesto valdyma , A .Kuzmarskis , čia tikrai tiktu .

   • AvatarAnonimas (IP: 88.119.156.187)

    žinoma, o jo prietelio našlę Kristinutę Brazauskienę į administracijos direktorius

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.39.170)
  12. AvatarBasta (IP: 77.79.44.42)

   Iškėlė kandidatu daugeliui nežinomą kandidatą. Reiškia, atiduoda Klaipėdą kitiems. Tikiuosi ne kolūkiečiams

  13. AvatarSilkė (IP: 78.57.245.196)

   Už dūdorių- geresnis bus bet kas……

   • AvatarSkumbrė. (IP: 78.61.100.125)

    Verksit po pusmečio dudoriaus netekę.

   • Avatareserys (IP: 46.249.191.78)

    is visu numatomu kanidatu visiems labai toli iki dudoriaus… reikalai prasti, balsuoti nera uz ka

   • AvatarStarkis. (IP: 78.61.100.125)

    Dūdoriau, …., fauna reikalauja, pergalvok nuostatas, burk naują komitetą, rinksim, vadovauk lagūnai toliau.

  14. AvatarPatarimas/prašymas (IP: 88.119.156.187)

   Atvirai Klaipėdai. Gal tie kandidatai pradžiai galėtų pasakyti žmonėms nors TRIS (ir tik tris) esmines miesto problemas prioriteto ir eilės tvarka ir kaip jie per savo kadenciją ruošiasi jas išspręsti. Be jokių tralialia…apie proveržį, jaunimo pritraukimą į miestą, mokslo pažangą ir būsimą Gerovę. Kokius TRIS padėjėjus pasitelks į komandą? Kaip tas kandidatas pasielgs jeigu to nepavyks padaryti. O tada mes jau kandidatus atsirinksime ir rinksime. Malonų būtų, kad A.K. tokį klausimą jiems užduotų ir atsakymą išpeštų. Kitu atveju siūlyčiau A.K. jų veidelių aplamai neviešinti ir apie juos nieko nerašyti.

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Kai rinkiminė kampanija prasidės, bus pateikti visi klausimai. Dabar net neaišku, ar šiai kandidatūrai pritars partijos vadas Skvernelis 🙂

  15. AvatarKarolis (IP: 86.100.23.52)

   Politikai kaip nesusitupėję dariniai: ypač parenkant kandidatūras į tokius postus kaip mero.Kam tinka meras, kurio niekas nepažįsta,kuris staiga išlenda kaip tik prasikalęs viščiukas. Kuo vadinamas dabartinis meras? muzikantu, dūdoriumi. O kodėl? Ogi todėl, kad miestiečiams nėra vietos miesto valdyme, jie tampa tik tada reikalingi, kai būna parankūs merui. Labai panašiai elgėsi ir buvę merai dar nuo tarybinių laikų: nuo diktatų iki nesugebėjimo ką nors naudingą ir rimtą padaryti miestui

   • AvatarMykolas (IP: 85.232.128.55)

    Sėsk į suolą! Du už nesupratimą! tik per tokius balsuotojus ir turime Klaipėdą tokią kokią turime…

   • AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

    Jei kam nepatinka Klaipėdoje, kraustykitės lauk, bet tuščiai nelokit, net svetimšaliai Klaipėda džiaugiasi, Klaipėdoje gyventi gera, ir tai yra ir Mero nuopelnas.

   • Avatarcia (IP: 46.249.191.78)

    gal jau agitacija vyksta? “per 30m nebuvo gero mero”, bet jus jau kad istrauksit kaip zuiki is skrybeles, bus tiesiog supermenas

  16. AvatarPatriotė (IP: 78.61.177.253)

   O mes lietuvių nebeturime?????

  17. AvatarT (IP: 188.69.15.175)

   Apgailėtinas,nesusitupėjęs,be nuovokos,eilinis be nuomonės perbėgėlis!

  18. Avatarneringa (IP: 78.56.175.125)

   nesuprantamas sakinys “Nors anksčiau užkulisiuose buvo minimos ir Elidos Mantulovos, Arvydo Vaitkaus ir kitos pavardės. Netgi diskutuota apie Seimo nario konservatoriaus Audriaus Petrošiaus kandidatūrą.” ??? jie juk iš kitų partijų? kaip “vardan lietuvos” galėjo patvirtinti kažką iš šių kandidatų? Gal čia praleisti keli sakiniai?

  19. AvatarMa (IP: 84.15.178.97)

   Super! Daugiau jaunų ir racionalių žmonių nei nesąmones klykianciu pirskienių!

  20. AvatarNULIS (IP: 83.171.17.102)

   NULIS, neseniai buvęs valstietis jau nebe valstietis 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt