P0

Kultūra

Prano Domšaičio galerijoje – nemokami lietuvių trumpo metro filmų seansai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-25


Rugsėjį Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis kartu su asociacija LATGA kviečia į nemokamus lietuviškų trumapmetražių filmų seansus  Klaipėdoje.

Šiais metais festivalio Nacionalinėje konkursinėje programoje pristatyti filmai – pašėlę, techno muzikos įkvėpti, keliantys klausimus ir ieškantys atsakymų, dažnai netelpantys tradicinių žanrų rėmuose ir kuriantys šiuolaikinio lietuviško kino identitetą. 

„Trumpi, bet filmai: Lietuviškos istorijos 1“ seansas Klaipėdoje įvyks rugsėjo 2 d. 19 val.

Kodėl taip sunku mylėti? Ar androidas gali tapti žmogumi? Ir kaip gi nutinka, kad stojiškai pakelti galima tiek daug – tik ne didžiąsias šventes su savo artimaisiais?

Tai – tik keletas klausimų, kuriuos žiūrovams kelia šios programos filmai: „Techno, Mama“ (rež. Saulius Baradinskas), „Ieva“ (rež. Vytautas Plukas,
Domas Petronis), „Pelkė“ (rež. Klementas Leonas Davidavičius), „Pirmas sekmadienis po pirmos pilnaties“ (rež. Greta Griniūtė), „Apklausa“ (rež. Urtė Sabutytė).  
 
Antras seansas Klaipėdoje vyks rugsėjo 16 d. 19 val. Jo metu bus demonstruojami įvairių žanrų – trilerio, socialinės dramos, komedijos žanrų filmai: „Viskas gerai“ (rež. Jorūnė Greičiūtė), „Aš buvau Maksas“ (rež. Lukas Kacinauskas), „Miegamasis rajonas“ (rež. Vytautas Katkus), „Tėtušis“ (rež. Justas Ramanauskas), „Paskutinis kartas“ (rež. Rinaldas Tomaševičius). 

Kino seansai vyks Prano Domšaičio galerijoje, (Liepų g. 33). Kino seansai – nemokami, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojama atvykti anksčiau. Visi filmai turi angliškus subtitrus. 

Nuo rugsėjo 22 d. abi programas bus galima išvysti ir „Žmonės Cinema“ namų kino platformoje. 

Nacionalinio konkurso rėmėja – asociacija LATGA.

Kultūros straipsnių vidus


  2022-08-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt