P0

Miestas

Giruliuose pagaliau sutvarkys itin apleistą krepšinio aikštelę (4)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-26


Kitą pavasarį Giruliuose, Stoties gatvėje, prie autobusų apsisukimo žiedo, netoli geležinkelio jau turėtų nebelikti dabartinio šabakštyno su krepšinio atributų liekanomis, kurios akis bado tiek miestiečiams, tiek miesto svečiams.

Savivaldybė suplanavo čia įrengti šiuolaikišką erdvę poilsiui, sportui ir vaikams žaisti.

Teritorija tarp sklypų Stoties g. 2A ir 2 yra 1270 kv. metrų ploto, trapecijos formos. Šiuo metu ji yra apleista ir nesaugi, čia gausu savaiminių tankių pušų, beržų ir juodalksnių sąžalynų, konstatavo UAB „Fixman LT“, parengusi sklypo pertvarkymo projektą.

Teigiama, kad teritorija bus suplanuota taip, kad sklandžiai sujungtų vaikų žaidimų, lauko treniruoklių, sporto aikštelę ir poilsio vietas.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas teritorijos ir įrenginių dizaino universalumui. Vaikų žaidimų aikštelėje numatoma įrengti įvairaus tipo įrenginius: sūpynes, karuseles, batutus bei įrenginius, pritaikytus žmonėms su judėjimo negalia.

Projektuojamos erdvės bus papildytos daugiamečių žolinių augalų kompozicijomis.


  2022-08-26

  4 komentarai “Giruliuose pagaliau sutvarkys itin apleistą krepšinio aikštelę”

  1. Įdomiausiai tai, kad komentuoja žmonės nesusipažinę su tos sporto aikštelės atsiradimo istorija. Girulių bendruomenė pateikė prašymą, čia įrengti sporto aikštelę. Gautas projektas buvo apsvarstytas Girulių bendruomenės taryboje (GBT ) . Buvo pateikti koregavimui kai kurie dalykai. Į kai kuriuos atsižvelgta , į kai kuriuos ne ir rezultatas – projektas bus įgyvendintas 2023m. Tos aikštelės istorija. Dar 1968m. čia buvo rengiami šokiai. Iš miesto , po šokių pabaigos parke plūsdavo jaunimas. Į autobusą galėjai įlipti kelias stoteles anksčiau, nei kultūros parkas. Šokiai būdavo iki paryčių. Smulkiau pasakoju ekskursijos metu po Girulius.
   Šių šokių organizatorius ( padedamas savo vyresnio brolio ) ir Girulių gyventojas ( Girulių seniūnaitis nuo 2012m. ) nuo 1957m. Viktoras Kavolis

  2. AvatarAlgirdas Grublys (IP: 78.57.218.114)

   Čia savivaldybės dovana naujai suplanuotam ir pradėtam statyti privačių kotedžų mikrorajonui.

   • AvatarMozė (IP: 85.232.138.203)

    Dovanas gauti smagu. Bėda ta, kad visiems neužteks. Ar ne taip buvo pasakyta “Kas turi, tam bus duota, o kas neturi iš to bus atimta”.

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    >>>Moze.
    “Tad žiūrėkite, kaip klausotės. Kas turi, tam bus duota, o iš neturinčio bus atimta ir tai, ką jis tariasi turįs“. Jus speju mokykloje is nulio dalindavote 😉

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt