P0

Švietimas

LCC universitetas pasitiko naujus studentus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-26


LCC tarptautinis universitetas vakar pasitiko naujus studentus ir pakvietė juos susipažinti su universiteto bendruomene bei Klaipėdos miestu. Studentai į paskaitas žengs rugpjūčio 29 dieną, pirmadienį. Integracinių dienų metu nauji studentai susipažįsta su savo bendrakursiais, mentoriais bei pačia rektore dr. Marlene Wall.

Šiemet prie LCC tarptautinio universiteto prisijungė 159 nauji studentai net iš 29 skirtingų šalių. Įdomu tai, kad šiemet universitete studijas pradės net 59 nauji studentai iš Ukrainos.

Dėl Ukrainoje besitęsiančio karo bei kasmet augančios ukrainiečių bendruomenės, šių metų pavasarį universitetas įsteigė Ukrainos paramos fondą, kurio paskirtis – suteikti galimybę iki 100 studentų nemokamai studijuoti Universitete bei gauti vietą bendrabutyje. Dauguma studentų iš Ukrainos gauna reikšmingą LCC rėmėjų skiriamą finansinę paramą. Finansinė parama, pagal poreikį skiriama ir kitiems universiteto studentams.

Jau ilgus metus LCC tarptautiniame universitete populiariausia bakalauro studijų sritis yra Tarptautinis verslas ir administravimas. Tačiau sparčiai auga ir susidomėjimas Šiuolaikinių komunikacijų, Psichologijos bei Tarptautinių santykių ir vystymo studijų programomis.


  2022-08-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt