P0

Miestas

Jono kalnelyje – burbuliadienis vaikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-27


Rugpjūčio 28 d., sekmadienį, 13 val. Jono kalnelyje vaikams organizuojamas pramogų festivalis – burbuliadienis „Atgal į mokyklą“. Jame dalyvauti kviečiami ir ukrainiečiai. Kartu su mamomis jų tikimasi sulaukti per tūkstantį.

Burbuliadienyje vaikų lauks pačios įvairiausios veiklos: burbulai, putų šou, mėgstamiausių herojų piešimas ant veidų, žaidimai, pramogos, dainos, šokiai, rankdarbiai ir įvairūs užsiėmimai. Bus ir dovanų.

„Ukrainiečių vaikams esame parengę po kuprinę. Tikime, kad dovana bent šiek tiek palengvins pasiruošimą artėjantiems mokslo metams. Visų mūsų dėka vaikai vasarą palydės linksmai ir prasmingai“, – sakė vienas renginio organizatorių Gintaras Bendžius.

Klaipėdos miesto ir krašto renginių organizatoriai jau turi sėkmingą patirtį dirbti kartu, organizuojant renginius vaikams. Šiemet gegužę „Švyturio“ arenoje vykusioje vaikų dienos stovykloje sulaukta apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis. Tikimąsi, kad burbuliadienis bus ne mažiau sėkmingas.

Organizatoriai siekia, kad vaikai šventėje patirtų kuo daugiau prasmingų ir džiugių akimirkų. Į nemokamą renginį kviečiami visi Klaipėdos krašte gyvenantys vaikai su lydinčiais asmenimis.


  2022-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt