P0

Svarbu, Švietimas

Ukrainos ambasada: ukrainiečių mokyklos bus Vilniuje ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-27


Viešojoje erdvėje pasirodžius abejonėms ir net tvirtinimams, jog šiais mokslo metais Klaipėdoje nepavyks atidaryti mokyklos ukrainiečių vaikams, Ukrainos ambasada Lietuvoje savo socialinio tinklo paskyroje tvirtina priešingai.

Pirmadienį Klaipėdoje viešėjusi Tarptautinės Ukrainos mokyklos vadovė Olena Vnukovska (dešinėje) tvirtino, jog iš įvairių jėgų jaučia didžiulį pasipriešinimą, kad ukrainiečių mokykla uostamiestyje nebūtų atidaryta. Palmiros Mart nuotr.

Informuojama, jog Lietuvos Respublikoje atidaroma valstybinė vidurinio ugdymo įstaigos I–III laipsnio Tarptautinė ukrainiečių mokykla. Teigiama, jog 2022/2023 mokslo metais mokyklos bus atidarytos Vilniaus ir Klaipėdos miestuose.

„Šiuo metu mokyklos vadovybė, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sutaria dėl mokyklos patalpų (fizinių adresų) minėtuose miestuose klausimų. Artimiausiu metu bus pateikta išsamesnė informacija dėl renginių datos, laiko ir vietos, kur ir kada vyks renginiai”, – rašoma Ukrainos ambasados socialinio tinklo paskyroje.

Švietimo vidus

Kitą savaitę uostamiestyje žada lankytis švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, kuri turėtų pateikti daugiau informacijos šiuo klausimu.


  2022-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt