P0

Švietimas

I.Kanto bibliotekos komanda dalyvaus inovacijų savaitės renginiuose Osle

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-29


Rugsėjo 26-29 dienomis, Osle vyks inovacijų savaitė. Šios savaitės renginiuose pirmą kartą dalyvaus Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos komanda. Oslo inovacijų savaitė yra svarbiausias metinis inovacijų renginys Norvegijoje, suburiantis pranešėjus, ekspertus, verslininkus, išradėjus, startuolius ir inovatorius iš viso pasaulio.

Rugsėjo 29 d. inovacijų renginyje Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka kartu su partneriais Ocean Industry Forum Oslofjord ir Science and Innovation Park diskutuos apie mėlynąją ekonomiką bei ieškos tvaraus verslo idėjų.

Klaipėdos I. Kanto viešosios bibliotekos projekto „Mėlynosios bibliotekos: organizacijos ir inovacijos mėlynajai ekonomikai ir vandens taršos prevencijai“, finansuoto Erasmus+ programos, tikslas – sužinoti mėlynosios ekonomikos potencialą ir auginti tvarų jaunimo verslumą.

Dalyvavimas Oslo inovacijų savaitėje praplės bibliotekos veiklos horizontus, padės užmegzti ryšius su potencialiais partneriais, jaunimo organizacijomis, besidominčiomis mėlynosios ekonomikos sektoriumi.


  2022-08-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt