P0

Miestas

Klaipėdoje užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-29


Klaipėdos sporto festivalis išsiskyrė ne tik gausybe sporto varžybų ir atrakcijų, bet buvo užfiksuotas ir „smėlio angelų“ rekordas.

„Rekordų akademija“ pranešė, kad sekmadienį Klaipėdos II Melnragės paplūdimyje 392 žmonės vienu metu savo kūnais formavo smėlio angelus. Tai – oficialus Lietuvos rekordas.

Kaip teigė idėjos autorė ir organizatorė, „iFuture Investments“ marketingo specialistė Ernesta Uznienė, pagrindinis šio renginio siekis – suburti šeimas bendram laiko praleidimui gamtoje, mėgaujantis vasaros grožiu bei įprasminti Klaipėdos 770 metų gimtadienį.

„Smėlio angelas pasirinktas kaip simbolika, kad rūpintumėmės vieni kitais ir ypač savo sveikata. Buvimas gamtoje – sveikatos šaltinis. Siekti rekordo ir tokiu būdu garsinti miestą – dar vienas mano, kaip idėjos autorės, gimusios ir augusios Klaipėdoje, tikslas“, – teigė E.Uznienė

Rekordas buvo pasiektas Klaipėdoje vykusio pirmojo sporto festivalio metu, kurį organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla bei Klaipėdos sportininkų namai.

„Smėlio angelų“ Gineso rekordas priklauso Australijai. 2019 m. lapkričio 22 dieną Auksinės pakrantės (Gold Coast) paplūdimyje, Kvinslande, susibūrę 1624 asmenys vienu metu formavo smėlio angelus ir pasiekė pasaulio rekordą.


  2022-08-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt