P0

Spyglys

Ar Klaipėdos identitetas jau pasiekė ir Kairių gatvę?*

Spyglys
2022-08-30


Paskaitė antradienį viena Spyglio bičiulė „Atviroje Klaipėdoje”, kaip mūsų miestelio valdžia už dešimtis tūkstančių perka visokius identiteto generatorius bei identiteto pritaikymus ir atsiuntė nuotrauką su klausimu, ar tik nebus tas identitetas jau sugeneruotas Kairių autobusų stotelėje, esančioje tokio pat pavadinimo gatvėje?

Deja, bet Spyglys pripažįsta, kad iki identiteto generavimo ir pritaikymo klausimų jam kaip kokiai karvei iki Mėnulio, tad tikisi, kad atsakymą šį suktą jo bičiulės klausimą pateiks tauta.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt