P0

Regionas

Pagerbė Europos aukso medalininkę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-30


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus socialinio tinklo „Mūsų Palanga” paskyroje pasidalino jautriu įrašu apie kurorto savivaldybėje pagerbtą Lietuvos merginų U18 krepšinio rinktinės narę palangiškę Justę Jocytę, kuri kartu su merginomis iškovojo aukso medalius Europos čempionate.

Feisbuko nuotr.

„Būtent įspūdingas Justės pasirodymas ir taiklūs baudų metimai paskutiniosiomis rungtynių akimirkomis lėmė lietuvių pergalę prieš Ispanijos krepšininkes – 78:75. Ji kartu su komandos merginomis ne tik gerokai sudrebino Europos jaunimo krepšinio pasaulį, bet ir buvo pripažinta naudingiausia bei rezultatyviausia čempionato žaidėja! Po pergalingos mūsų jaunųjų krepšininkių kovos prieš ispanes, kur Justė pelnė lemiamus auksinius taškus, apie 188 cm ūgio universalios ir labai talentingos lietuvės pasiekimus savo publikacijose kalbėjo visos Europos žiniasklaida. Ne kartą buvo minimas ir Palangos vardas. Ir mes tuo labai didžiuojamės. Dabar Justė į gimtąjį miestą atvyksta tik porą kartų per metus – trumpam vasarą ir kartu su šeima sutikti Kalėdų. Štai ir dabar visai netrukus ji jau išvyksta į Prancūziją, kur žaidžia buvusios NBA žvaigždės Tony Parkerio valdomame Liono Vilerbano „Asvel“ klube. Čia, anot Justės, vyriausiajai komandos narei yra 33 – eji metai, o Justei – jauniausiajai – vos šešiolika. Tad suprantame, kad mūsų mergaitei tikrai nėra lengva, bet Justė – atkaklus, talentingas ir mūsų pajūrio vėjų užgrūdintas vaikas”, – parašė Š. Vaitkus, palinkėjęs jaunajai krepšininkei kuo geriausios kloties pačiose geriausiose pasaulio krepšinio komandose.


  2022-08-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt