P0

Kultūra

Kultūros fabrikas kviečia šeimas į „Žinių pikniką“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-31


Rugsėjo 4 d., sekmadienį, 14 val. „Kultūros fabrikas“ kartu su KUFA rezidentais „Taško Teatru“ kviečia į pievą, esančią šalia Kultūros fabriko, kur vyks KUFA sezono atidarymas ir mokslo metų pražios šventė. Lankytojų lauks linksmybių, žaidimų bei pasirodymų kupinas, visai šeimai skirtas „Žinių piknikas“.

Pikniką triukšmingu pasirodymu pradės „Taško Teatras“, iškart po jo seks klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis palapinėje, renginį sudrebins Jotvilo Švirino „Afro būgnų“ pasirodymas, šventės metu prabils net pats „Kultūros fabriko“ pastatas.

„Žinių piknike“ laukia ir estafečių turnyras –  „Taško teatro“ aktoriai kvies tapti bulvių skutimo meistrais ir kryžiukų nuliukų pasaulio čempionais. Renginio lankytojai turės galimybę išbandyti savo jėgas šokinėjime su maišu, lankų mėtyme ir vaikiškame boulinge. Taipogi bus atskleistos tūkstantmečio senumo slapto Vikingų kubo žaidimo strategijos. Visų estafečių metu lankytojai galės laimėti pakvietimus į rugsėjo 4 d., sekmadienį, 17 val. „Taško Teatro“ muzikinį spektaklį visai šeimai „Mitai“

Visai šeimai skirto pikniko metu rengiamos estafetės suburs prasmingam laikui kartu. Ir žinoma, kaip tradiciniuose piknike, visi kviečiami atsinešti užkandžių ir vaišintis kartu prie bendro stalo. Aktoriai vaišins savo gamybos teatro virtuvės keptais vafliais.

Renginio dalyviai turės galimybę įsigyti  „Raketos“  užkandžių ir gėrimų Kultūros Fabriko terasoje. Taip pat kviečiame prisijungti maisto prekeivius ir tapti mūsų pikniko dalimi. Susisiekti el.paštu info@kulturosfabrikas.lt arba telefonu +37061555452.


  2022-08-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt