P0

Sportas

Klaipėdos „Neptūnas“ turi naują generalinį rėmėją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-31


Klaipėdos „Neptūnas“ praneša, jog naujajame „Betsafe-LKL“ sezone Klaipėdos krepšinio klubo generaliniu rėmėju taps „Amberton“ viešbučių grupė.

„Esu labai dėkingas „Amberton“ viešbučių tinklui, jo vadovui Tadui Matjošaičiui, kurie, kaip socialiai atsakingas verslas, noriai prisideda prie Klaipėdos sporto finansinio stabilumo, Klaipėdos miesto krepšinio piramidės kūrimo. Tikiuosi, kad mūsų draugystė bus abipusiai naudinga ir mes kartu pasieksime daug gražių pergalių“, – pranešime cituojamas „Neptūno“ direktorius Sigitas Ambrazevičius.

„Baigus suderinti visas detales galime pasidžiaugti, kad šiandien žengiame pirmuosius bendradarbiavimo žingsnius su „Neptūno“ krepšinio klubu. Mums yra garbė tapti generaliniu rėmėju ir prisidėti prie klubo keliamų tikslų, siekiamo stabilumo ir finansinio sustiprėjimo. Tikime, kad mūsų draugystė padės klubui siekti užtikrintų pergalių ir sezono pabaigoje galėsime visi pasidžiaugti nuveiktais darbais. Linkiu komandai energijos, kovotojų užsispyrimo ir galin-go proveržio būsimame sezone“, – linkėjo „Amberton“ viešbučių grupės generalinis direktorius T. Matjošaitis.

 Oficialų „Betsafe-LKL“ lygos sezoną „Neptūnas“ pradės rugsėjo 26 d. namų rungtynėmis su Kauno „Žalgiriu“.

INFORMACIJA

„Amberton“ viešbučių grupė – tai vienas didžiausių lietuviško kapitalo viešbučių tinklas, turintis viešbučių Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir Palangoje. „Amberton Hotel Group“ dar priklauso ir prekės ženklas „Amberton Air“, teikiantis dangaus pramogą – skrydžius didžiausiu Europoje 16 vietų karšto oro balionu, kuriame veikia vienintelis Baltijos šalyse skraidantis restoranas.


  2022-08-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt