P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje – žmogžudystė (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-01


Policija pranešė, kad trečiadienio rytą, apie 6 val., Klaipėdoje, vieno I. Kanto gatvės namo palėpėje buvo rastas 37-erių vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis. Šalia jo buvo teisėtai laikomas pistoletas „S7 3.3“.

Žmogžudyste įtariama neblaivi (1,03 prom.) 43-iejų moteris uždaryta į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šeimos nario ar artimo giminaičio nužudymo.


  2022-09-01

  3 komentarai “Klaipėdoje – žmogžudystė”

  1. Avatarliudytoja (IP: 86.100.95.206)

   Pritariu, despotas su didybės manija. Ji tiesiog kvadratėliu stačiakampiu braižytoja turinti visus psichozei būdingus simptomus. Teigiamai apie Ramunėlia gali atsilėpti tik tie, kam ,,degančiai,, reikėjo jos paruoštų projektukų, o visus kitus, neva verslininkė, aprėkdavo, elgėsi erogantiškai ir nuolat numesdavo ragelį, nors pati daugelyje sričių buvo visiškai buka. Padori moteris naktį miega, o 5 ryto neturi 1,5 promilės. Ginantis save 2-3 šūvių neiššaus, jau po pirmo dreba. Nereikėjo Ruslanui antrą kartą tos neurostenikės vesti, juk žinojo kad ji biški kas rėkia, šaukia ir draskosi. Ir kam tik nušvito kvadratėlių stačiakampių braižytoją ir sutvarkytu butelių pardavinėtoją pavadinti žymia klaipėdos verslininke ???

   • AvatarKaminkretys (IP: 84.15.185.255)

    Na šiek tiek ne taip. Norit būt,,kvadratėliu braizytoja,, reikia šiek tiek tureti supratimo ir išsilavinimo. Antra ,jei naglas ir nemokus klientas mes visi nekeliam ir nesikalbam…žodžių nerasinekite vėjų
    ..

  2. Avatarjo (IP: 86.100.95.206)

   Jos pažintys padėjo, neji skambino padarius nusikaltimą, ta jos draugė galimai dirba teisėsaugoje tame pačiame apylinkės teisme, gal kiek patvarkė nusikaltimo vietą, kad atrodytų kitaip,ji pati skambino visiem iš eilės ir sakė kad nušovė ruslana, tai žinot ko ne pareigūnams kad jie iškart atvyktų, šitai furijai nieko švento ji despotas su didybės manija, ji tiki kad ją išsuks jos pinigai ir pažintys, bet laikas parodys

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt