P0

Kultūra

Naują sezoną – Muzikinio teatro nuolaidų abonementas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-01


Iki spalio 31 dienos Muzikinio teatro žiūrovai turi galimybę įsigyti abonementą, leidžiantį už spektaklių bilietus mokėti pusę kainos ir gėrėtis geriausiais Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektakliais ir koncertais visą sezoną.

Eglė žalčių karalienė. KVMT nuotr.

Teigiama, jog Muzikinio teatro siūloma žanrų įvairovė įtiks kiekvieno skoniui: į sezono atidarymo koncertą „Vivat musica”, skirtą Tarptautinei muzikos dienai, pakvies Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras, vadovaujamas vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio, koncerte „Operetės fiesta“ dainuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai ir kviestiniai atlikėjai, bus pristatyti Klaipėdos publikos pamėgti šokio spektakliai – „Padėkos kauke“ ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanota „Eglė žalčių karalienė”, šokio spektaklių diptikas – Giovanni Battista Pergolesi „Stabat Mater” ir Igorio Stravinskio „Šventais pavasaris”, susitikti vėl kvies Jerry Bocko miuziklo „Smuikininkas ant stogo“ veikėjas Tevjė ir ne mažiau gerbėjų turinti komiška istorija iš vienuolių gyvenimo Dano Goggino miuziklas „Šounuolynas“.   

Abonementas leis mėgautis ir spektakliais patiems mažiausiems žiūrovams –  choreografės Aušros Krasauskaitės ir kompozitoriaus Kristijono Lučinsko šokio spektakliu „Tikroji dinozaurų istorija“, kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės, režisierės Eglės Miškinytės ir libreto autoriaus Virginijaus Pupšio sukurta muzikine istorija „Pasaka be pavadinimo“ bei kitais renginiais. 

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasiruošęs apdovanoti ištikimiausius savo gerbėjus ir apdairiausius simpatikus 2022-2023 metų sezono abonementu. Iki spalio 31 d. interneto svetainėje www.klaipedosmuzikinis.lt perkant ne mažiau kaip po 2 bilietus į ne mažiau kaip 3 spektaklius – taikoma 50 procentų nuolaida.  

Pasirinkus norimą spektaklį teatro svetainėje ir pradėjus pirkimą bilietai.lt portale, pirmiausia reikia suvesti nuolaidos kodą ABONEMENTAS2022 ir jį patvirtinti. Tuomet kainų kategorijoje ties 50% nuolaida pasirinkti bilietų skaičių, sistema pasiūlys vietas, paspausti TINKA. Grįžus į teatro svetainę ir renkantis kitą spektaklį kodo vesti nebereikia, jis galios automatiškai. Visi kiti žingsniai kartojasi. Susirinkus pilną krepšelį, reikia spausti apmokėti. Kilus neaiškumams, skambinkite tel. +370 616 42129 arba rašykite el.paštu rinkodara@kvmt.lt  

Abonemento pirkėjas gali įsigyti ne daugiau kaip keturis bilietus su nuolaida į vieną spektaklį ar koncertą. Abonementas galioja visiems Klaipėdos Žvejų rūmuose vykstantiems muzikinio teatro renginiams, išskyrus premjerinius spektaklius. Pirkusieji abonementą dalyvauja loterijoje bei turi galimybę laimėti išskirtinius prizus. 


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-09-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt