P0

Kriminalai ir nelaimės

Teismas atmetė prašymą suimti nužudymu įtariamą klaipėdietę (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-02


Klaipėdos apygardos prokuratūroje atliekant ikiteisminį tyrimą dėl namuose nušauto klaipėdiečio prokuroras Arūnas Saunorius ketvirtadienį kreipėsi į teismą, prašydamas įtariamajai skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Rugpjūčio 31 d. ankstų rytą policijos pareigūnai gavo informacijos apie tai, kad Klaipėdoje, I. Kanto gatvėje esančiame bute rastas mirusio 37-erių vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis. Pirminiais duomenimis, vyras buvo nušautas savo paties legaliai namuose laikytu pistoletu. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai sulaikė 43 metų įtariamąją, mirusio vyro sutuoktinę. Moteris buvo uždaryta į areštinę.

Penktadienį Klaipėdos apylinkės teismas prokuroro prašymą suimti įtariamąją atmetė, tad ji pasibaigus sulaikymo terminui buvo paleista. Teismo manymu, pagrindo skirti griežčiausią kardomąją priemonę nėra. Moteriai paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei dokumentų paėmimas.


  2022-09-02

  4 komentarai “Teismas atmetė prašymą suimti nužudymu įtariamą klaipėdietę”

  1. AvatarZinomas (IP: 194.126.252.241)

   Si asmenybe verta pagarbos.Jos nudirbti darbai kelia didziule pagarba. O ta ivykusi tragedija apsoliuciai nieko nelecia tik jos artimuosius. Teisti gali tik Dievas, o ne zmogystos kurie lieja savo pykti ir neismanyma… Linkiu tik stiprybes ir ramybes visines jos ir jo artimiems.

   • AvatarŽudikė ramunė alijeva (IP: 90.131.44.200)

    Kiek tau sumokėjo už šitą žinutę?

  2. AvatarŽudikė ramunė alijeva (IP: 90.131.42.158)

   Kodėl slepiat ir trinat komentarą kuris skelbia kad nužudė Ruslaną Alijevą. Žudikė ramunė alijeva? Tai kas čia do per atvira žiniasklaida? Nupirkti visi žiurnaliūgos. Bapkės bapkės bapkės valdo visą žiniasklaidą.

  3. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.212.180)

   Nušovē žmogu moteriškē ir vaikšto laisva,čia geras ,superiniai teismai.Nušauto žmogaus gyvybē reiškia reiškia neaktuali,gēda turētu būti paleisti moteriškia tokia ,juk ji pavojinga ,jeigu šaltai abejingai nušovē sutuoktinē.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt