P0

Kultūra

Atnaujins Klaipėdos kultūros strategiją

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-09-03


Klaipėdos savivaldybė sudarė 12 tūkstančių eurų vertės sutartį su UAB „Theoria” dėl 2017- 2030 metų kultūros strategijos atnaujinimo paslaugos. Kultūros strategiją tikimasi atnaujinti iki kitų metų vidurvasario.

Per du mėnesius ši bendrovė turi savivaldybei pateikti Kultūros strategijos vertinimo analizę „esminių strateginių dokumentų, popandeminės ir geopolitinės situacijos kontekstuose”. Ją pateikus, dar per porą mėnesių bus organizuotos ne mažiau, kaip keturios „suinteresuotų šalių įtraukimo sesijos”. Po jų, dar per trejetą mėnesių turės būti atnaujinti strateginiai tikslai, jų įgyvendinimo priemonės, jų aprašymai, parengtas strategijos įgyvendinimo planas.

Dabartinė Klaipėdos kultūros strategija buvo patvirtinta 2017 metais. Ji buvo rengiama Klaipėdos miesto savivaldybei dalyvaujant konkurse dėl Europos kultūros sostinės titulo, todėl yra betarpiškai susieta su projekto „Klaipėda – Europos kultūros sostinė 2022 m.“ siekiais ir idėjomis. 

Savivaldybė teigia, kad strategiją būtina peržiūrėti ne tik dėl pasikeitusios situacijos (nelaimėjus minėto konkurso), bet ir „dėl esminių pokyčių pasaulyje, Lietuvoje ir mieste vertinant popandeminę ir geopolitinę situaciją, atnaujintų Europos Sąjungos, nacionalinių ir miesto strateginių planavimo dokumentų”.


  2022-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt