P0

Spyglys

Kam KRATC nupirko tokius pigius baldus?*

Spyglys
2022-09-03


Spyglys pastebėjo, kad žymioji kontora Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) su UAB „Narbutas Lietuva” sudarė žodinę sutartį dėl 3 516,38 Eur vertės biuro baldų. 

Svarstydamas, kam gi prireikė tokio atsinaujinimo, Spyglys prisiminė, jog prieš keletą mėnesių šioje kontoroje buvo įdarbintas ilgus metus jai viešųjų ryšių paslaugas teikiančios bendrovės „RSV projektai” vadovas ir savininkas Arūnas Liubinavičius. Tačiau jei tai tiesa, tada galima konstatuoti, jog negerbia Arūno Klaipėdos šiukšlių karaliai, ne kitaip. Gero plunksnakočio save gerbiantis žmogus už tiek neperka, o čia viso kabineto baldai…

Nėra tesibes ant Lietuvos, nėra tesibes…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt