P0

Spyglys

O mero baliaus dokumentų kaip nėra, taip nėra* (atnaujinta)

Spyglys
2022-09-06


Šiemet Jūros šventė išsiskyrė tuo, kad mero balius buvo surengtas miesto Tarybos nario, Spyglio mylimo ir gerbiamo Arūno Tumos šeimai priklausančiame viešbutyje „VICTORIA Hotel Klaipėda“, kurį valdanti bendrovė buvo vienintelė, apklausta vykdant viešąjį pirkimą.

Tiek miesto valdžia, tiek Jūros šventę bei mero padėkos balių organizavusi VšĮ „Klaipėdos šventės” visokių pasakų pripasakojo, kiek nedaug mokesčių mokėtojams tas mero padėkos balius kainavo, bet oficialių dokumentų, kaip priklauso, taip ir nepaviešino iki šiol.

Kol kas oficialiai paskelbta tik, kad Ugnė Martusevičiūtė, ėjusi to baliaus vedėjos pareigas, uždirbo varganus 200 eurų ir 60 centų. O dar 35,4 Eur už tai sumokėti mokesčių valstybei. Amen. Daugiau oficialių finansinių žinių iš mero baliaus nėra.

Spyglio moralas: tyla – ne visuomet yra gera byla. Galima ir kitokią užvesti.

ATNAUJINTA. Tiesa, byla bent jau pas okulistą gali būti užvesta ir pačiam Spygliui, nes po to kai jis čia viešai pasispyglino, atskriejo žinia, kad vaišių sutartis visgi buvo paviešinta jau liepos 28-ąją. Iki šiol tik neaišku, kas ir už kiek savo muzika linksmino garbiuosius ponus.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt