P0

Kriminalai ir nelaimės

Mergaitę autobuse užpuolęs vyras sulaukė teismo verdikto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-07


Klaipėdos apylinkės teismas trečiadienį išnagrinėjo bylą, kurioje uostamiesčio gyventojas nuteistas už nepilnametės užpuolimą autobuse. Teismas klaipėdiečiui skyrė vienerių metų laisvės apribojimo bausmę, taip pat atlyginti 3000 eurų neturtinę žalą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Byloje nustatyta, kad kaltinamasis gegužės 26 d., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, miesto autobuse ranka sugriebė nepilnametei už megztinio priekio ties apykakle ir pakėlė, sužalodamas mergaitės kaklą.

Vyras važiavo viešuoju transportu ir sėdėjo autobuso gale, gurkšnojo alų. Ant autobuso galinės sėdynės sėdėjo dvi mergaitės. Viena iš mergaičių pradėjo šukuoti plaukus, šukuodama mėtė plaukus ant grindų, todėl jis ją sudrausmino. Jam pasirodė, kad mergaitė kažką negražaus pasakė, todėl jis atsistojo,priėjo prie nepilnametės, sugriebė ties krūtine už striukės ir pradėjo kelti. Keldamas mergaitę vyras dar ir supurtė.


  2022-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt