P0

Regionas

Per Palangos oro uostą gabenta daugiau krovinių (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-08


Pranešama, jog rugpjūčio mėnesį Lietuvos oro uostai toliau fiksavo sparčius augimo tempus. Paskutinį vasaros mėnesį per Lietuvos oro uostus keliavo daugiau nei 573 tūkst. keleivių, aptarnauta beveik 5 tūkst. skrydžių, pergabenta apie 1,8 tūkst. tonų krovinių. Praėjusį mėnesį keleiviai galėjo rinktis iš 90 siūlomų krypčių.

Jei Vilniaus ir Kauno oro uostuose sparčiai augo keleivių skaičius, Palangos oro uoste fiksuojamas krovinių pergabenimo augimas. Paskutinį vasaros mėnesį per šį oro uostą pergabenta 5,32 tonos krovinių. 2019 m. tuo pačiu laikotarpiu buvo pergabenta 3,63 tonos, pernai – vos 0,1 tonos.

Be to, Palangos oro uoste praėjusį mėnesį pavyko atstatyti 86 proc. priešpandeminio keleivių srauto – šių metų rugpjūtį per Palangos oro uostą keliavo 31,5 tūkst. keleivių, buvo aptarnauti 407 skrydžiai.

Palyginimui 2019 m. tuo pačiu laikotarpiu per šį oro uostą keliavo 36,7 tūkst. keleivių, aptarnauti 632 skrydžiai, 2021 m. per šį oro uostą keliavo 22 tūkst. keleivių, aptarnauti 323 skrydžiai.


  2022-09-08

  2 komentarai “Per Palangos oro uostą gabenta daugiau krovinių”

  1. AvatarKlausimas (IP: 81.7.91.14)

   NET penkios tonos krovinių? Čia klaida ar rimtai atrodantis pasiekimas? Nesvarbu, kad tai juokingas dydis (jei tai ne klaida), bet reklama yra viskas, o faktai yra niekas.

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Čia iš pranešimo spaudai – taip parašyta 😉

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt