P0

Uostas ir jūra

Ambasadoriams – pažintis su Klaipėdos uostu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-09


Klaipėdos valstybinis jūrų uostas – viena svarbiausių Lietuvos ekonomikos dalių, kasmet generuojantis grąžą kiekvienam Lietuvos gyventojui, kuriantis konkurencingas sąlygas verslui plėtotis. Siekiant dar plačiau skleisti žinią apie jį pasauliui, penktadienį Klaipėdos uostas pristatomas Lietuvoje akredituotiems užsienio šalių ambasadoriams.

„2021 metais Klaipėdos uostą prekybiniai ryšiai jūra siejo su 67 skirtingomis valstybėmis iš viso pasaulio. Lietuvoje akredituotų užsienio šalių ambasadorių supažindinimas su vieninteliu Lietuvos jūrų uostu, manome, gali ypač svariai prisidėti prie žinios apie Klaipėdos uostą plitimo po pasaulį”, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Algis Latakas. Uosto direkcijos nuotr.

Dvi dienas trunkančiame Užsienio reikalų ministerijos organizuojamame renginyje Klaipėdoje didelis dėmesys skiriamas uostui, jo galimybėms, vykdomoms veikloms ir teikiamoms paslaugoms aptarti.

Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas Lietuvoje akredituotiems užsienio šalių ambasadoriams pristato Klaipėdos jūrų uosto vystymo kryptis, vykdomus ir planuojamus investicinius projektus. Dėmesys taip pat skiriamas Klaipėdos uoste vykdomiems aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir skaitmenizavimo projektams aptarti. Pristatomos Klaipėdos uosto ir užsienio valstybių bendradarbiavimo galimybės ir kryptys.

Penktadienį taip pat yra suplanuota ambasadorius supažindinti su uostu ir jame veikiančiomis įmonėmis, plaukiant Uosto direkcijai priklausančiu hidrografiniu laivu „Lotas“. Klaipėdos uoste veikiančių didžiausių įmonių vadovai ir atstovai apžvelgs uoste veikiančių krovos įmonių veiklą, specifiką, logistikos klausimus, neišnaudotas nišas, kuriose būtų galima sėkmingai plėtoti abipusius verslo ryšius su įvairiomis pasaulio valstybėmis.


  2022-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt